صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

موضوع: آموزش نصب سنسور دما بر روی کنترلرهای HD

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,490 بار در 646 پست
    راه تشخیص خاصی نداره. بردهای کپی یا از خودشون آرمی چیزی میذارن (یعنی آرم شرکت کپی کننده) یا یک چیزیشون با برد اصلی فرق داره. از سایت اصلی HD تصاویر اصلی برد رو بررسی بکنین و مقایسه بکنین ولی اینجور که مشخصه برد شما کپیه و اصل نیست چون لیبل نارنجی روی آی سی غلطه و نوع اصلی اونجور نیست
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

کاربر عادی alialiali100055 آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    کنترلر های اصلی گرونتره ؟ به راحتی پیدا میشه ؟ اره روی بردم هم نوشته ای ار ! برنامه اچ دی 2014 رو خیلی ها استفاده میکنند ! اما من خودم استفاده میکنم یا تابلو خاموش میشه بعد چند باز اجرای برناوه یا روی یه برنامه گیر میکنه نیمره ادامشو برای همین همش از 2013 استفاده میکنم . راهی نداره ؟ اخه من به فونت و ساعت فارسی 2014 خیلی نیاز دارم . اینم واسه تقلبی بودن بردمه ؟ نمیدونین اصلش رو از کجا میشه گیر اورد ؟

با قیمتی که شما خریدین از نمونه اصل هم گرونتر فروختن و به نوعی کلاهبرداری کردن. نمایندگی کنترلرهای اچ دی در ایران تابلوطیف هستن تا جایی که میدونم.البته حدود چند ماه پیش از شرکت اچ دی جویا شدم و گفتن که نمایندگی اصلیشون تابلو طیف هست. تو اینترنت سرچ بکنین وبسایت فروش دارن
    برای کارت های کپی هم متاسفانه نمیشه کاری کرد. تو ایران وقتی مشتریای عزیز زمینه رو برای فعالیت اینجور شرکت های کپی کار فراهم میکنن باید دردسرهای اینچنینی و خسارت های مالیش رو هم در نظر بگیرن. مشخصا این شرکت ها هیچ تعهدی در قبال کارشون ندارن و اصلا کارشون خلاف اصول و اخلاق هست و به نوعی دزدی محسوب میشه و حتی خرید این بردها هم از لحاظ عرفی و اخلاقی کار درستی نیست.

کاربر تازه وارد pouryadexter آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    با سلام.بنده روی ی برد اچ دی 8 ردیف سنسور دما نصب کردم و بنا به سفارش مشتری مجبورم حداقل 5 متر سیم به سنسور اضافه کنم ام متاسفانه زمانی که سیم سنسور اضافه میشود دمارو خیلی با خطا نشون میده اما همون سنسور زمانی که روی خود برد نصب میشه دما دقیق نمایش داده میشود.لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید

کاربر عادی bamdadelectronic آواتار ها
    تشکر شده 184 بار در 109 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط alialiali100055 نمایش پست ها
    سلام بدون کم کردن کیفیت اپلود کردم . متاسفانه تابلو در دسترس نیست که از پشتش بگیرم . اما میشه بگید راه تشخیسش چیه که اه بازم بخوام بخرم هشیار باشم ؟
    در ضمن حالا که زحمت میکشید جواب میدید . برنامه اچ دی 2014 رو خیلی ها استفاده میکنند ! اما من خودم استفاده میکنم یا تابلو خاموش میشه بعد چند باز اجرای برناوه یا روی یه برنامه گیر میکنه نیمره ادامشو برای همین همش از 2013 استفاده میکنم . راهی نداره ؟ اخه من به فونت و ساعت فارسی 2014 خیلی نیاز دارم .
    با سلام چون سوال اینجا پرسیدید اینجا پاسخ میدم
    سعی کنید سوال خودتون روبصورت مجزا با یک پست جدید در زیر گروه مناسب ارسال کنید

در برخی بردها از قسمت بندی برای ساعت بپرهیزید بدین صورت که تاریخ در یک قسمت تابلو و ساعت یا روزهفته در طرف دیگر تابلو.
    و یا قسمت بندی بصورت متن و ساعت (در یک برنامه هم ساعت و هم متن) چنین مشکلی پیش خواهد آمد

برای استفاده از اندازه فونت در HD2014 از برنامه مجزا برای هر کدام تاریخ جدا ساعت جدا روز هفته جداگانه باشند
    همچون شکل ذیل

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryadexter نمایش پست ها
    با سلام.بنده روی ی برد اچ دی 8 ردیف سنسور دما نصب کردم و بنا به سفارش مشتری مجبورم حداقل 5 متر سیم به سنسور اضافه کنم ام متاسفانه زمانی که سیم سنسور اضافه میشود دمارو خیلی با خطا نشون میده اما همون سنسور زمانی که روی خود برد نصب میشه دما دقیق نمایش داده میشود.لطفا راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم اگه جواب بدید
    با توجه به اینکه سنسور مورد نظر دیجیتال هست و از پروتکل وان وایر استفاده میکنه حداکثر طول بدون خطا حدود یک متر هست و برای افزایش بیشتر باید از یک بافر دو جهته سرعت بالا بهره بگیرین!

کاربر تازه وارد pouryadexter آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

با تشکر.

میشه لطف کنید یکم دقیقتر توضیح بدین؟از چه مدار یا آیسی ای باید استفاده کنم؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pouryadexter نمایش پست ها
    میشه لطف کنید یکم دقیقتر توضیح بدین؟از چه مدار یا آیسی ای باید استفاده کنم؟ممنون
    برای این کار معمولا از آی سی های ترانسیور استفاده میشه ولی مشکل در این مورد که هست عدم امکان کنترل روی سنسور هست لذا نمیشه از این روش برای برد آماده استفاده کرد. یک مقاومت پول آپ 4.7 کیلو روی خط دیتا قرار بدین احتمالا روی طول تاثیر بهتری داشته باشه.
    در کل پروتکل وان وایر چندان روی طول تاکید نداره و بیشتر برای مسافت های نزدیک استفاده میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش