شرکت Xixun Electronics یکی از شرکت های چینی تولید برد کنترل برای تابلوهای فول کالر(تلویزیون شهری) می باشد. این شرکت محصولات متنوعی را بنا به امکانات عرضه نموده است . نوع کارت M10 و A10 این شرکت از جمله محصولات پر فروش این شرکت هستند.
محصولات این شرکت در دو رده کنترلهای معمولی و کاسکید(Cascade) قرار دارند. بردهای معمولی همانند دیگر بردهای تابلو روان اطلاعات را به یکی از روش های ارتباطی دریافت و ذخیره و نمایش می دهند. کارتهای کاسکید نیز عملکرد مشابهی دارند ولی امکان گسترش آن ها نیز وجود دارد. جهت درک این حالت با یک مثال توضیح می دهیم. گاهی پیش می آید که ابعاد تابلو بزرگ است و کارت کنترل خریداری شده ما محدودیت اندازه دارد. چاره چیست؟ خرید کارت بهتر؟این می تواند یک روش باشد ولی روش بهتر استفاده از کارتهای کاسکید است. در این روش یه برد به عنوان برد اصلی اطلاعات را ارسال می کند و بردهای به صورت کاسکید(آبشاری) به آن وصل می شوندو باعث افزایش طول تابلو می شوند. تصویر زیر نمونه ای از این نوع اتصال است.

شرکت Xixun از دو نرم افزار برای کارت های کنترل خود استفاده میکند . نسخه 9 و 10. نسخه 9 مربوط به کارت های معمولی این شرکت و نسخه 10 آن مربوط به کارت های کاسکید این شرکت می شود.
در اینجا ما نسخه 10 این نرم افزار را جهت دانلود قرار داده ایم.
لیست کارت های کنترل پشتیبانی شده:
  • K10
  • K20


دانلود نرم افزار 2014-LED Editor V10:
دانلود - 83 مگابایت

رمز تمامی فایل ها:
کد:
www.lightiran.com