صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: واردات ریموت کنترل فلاشر جهت همکاران

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,440 بار در 641 پست

واردات ریموت کنترل فلاشر جهت همکاران

با سلام

فروشگاه تخصصی لایت ایران در نظر دارد نسبت به واردات تخصصی ریموت کنترل اینفرارد مورد نیاز جهت فلاشرهای تابلو ثابت اقدام نماید. لذا از کلیه همکاران و تولیدکنندگان فلاشر دعوت می شود در صورت تمایل به پیش خرید از طریق پیغام خصوصی به اینجانب و یا از طریق شماره های تماس فروشگاه اطلاع دهند.
    لازم به توضیح است این ریموت کنترل به صورت سفارشی و با شکل انتخابی این انجمن طراحی، تولید و وارد خواهد شد لذا از کلیه کاربران انجمن تقاضا می شود پیشنهادات مربوط به طراحی این فلاشر را در پاسخ همین موضوع ابراز نمایند.
    در پایان لازم به ذکر است که قیمت پیش خرید به نسبت قیمت نهایی کمتر خواهد بود. در ضمن کلیه مسائل مربوط به برنامه نویسی و افزودن این امکان به فلاشرها به صورت تخصصی و با توضیحات کامل و بصورت کاملا رایگان تقدیم خریداران خواهد شد.

*تصویر مربوط به نمونه ریموت و مرجع است و ریموت کنترل نهایی یقینا متفاوت خواهد بود.

با آرزوی بهترین ها
    انجمن و فروشگاه تخصصی لایت ایران
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

2. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

agraphic (08-31-2014),r0935899 (08-31-2014)

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 93 پست
    سلام
    من قبلا خیلی دنبال همین ریموت بودم ولی چون دردسر برنامه نویسیش خیلی زیاد بود و هم طراحی خوبی تو ایران نیست بیخیال شدم!
    من خودم مشتاقم ولی چند تا سوال دارم:
    1- قیمت مشخص نیست؟نسبی هم باشه کفایت میکنه!
    2- حداقل تعداد برای پیش خرید داره؟
    3- امکانش هست مثلا ما لوگوی خودمون رو روش بنویسیم؟
    4- برای برنامه نویسی بعضیا از سی استفاده میکنن بعضیا از بیسکام!شما رو کدوم آموزش میذارین؟
    5- آیا امکانش هست بعد از واردات بخریم؟
    6- پیش خرید با خرید بعد از واردات چه فرقایی داره؟

خیلی سوال شد ولی برام سوال بود!شرمنده!
    ممنون

4. کاربران زیر از این پست مفید agraphic تشکر نموده اند:

Shahram (09-16-2014)

سلام
    سوالاتون رو به صورت یک به یک پاسخ میدم
    1- قیمت رو الان نمیشه گفت ولی چیزی حدود 3000 تومان برای مشتری نهایی خواهد بود. البته بازم میگم دقیق نمیشه گفت چون امر واردات یک چیز نسبیه و هیچ وقت در مورد قیمت نهایی نمیشه نظر یقین داد.
    2- برای پیش خرید حداقل خاصی وجود نداره ولی اصولا باید کسی که خودش تولیدکننده فلاشر باشه حداقل خرید رو رعایت کنه که ما فعلا روی 20 عدد در نظر میگیریم.
    3- امکانش هست ولی چون این محصول برای کل دوستان خریداری میشه نمیشه به صورت مجزا عمل کرد مگر اینکه شما قصد خرید تعداد بالایی داشته باشید.
    4- برای برنامه نویسی در مرحله نخست به دلیل اینکه اکثر دوستان از بسکام استفاده میکنن با این برنامه توضیح داده خواهد شد ولی یقینا اگر از دوستان تقاضا وجود داشته باشه برای زبانی سی هم آموزش داده خواهد شد.
    5 و 6- بله امکانش هست. تفاوت پیش خرید با خرید در تفاوت نسبی قیمت هست. مثلا شما با فرض 3000 تومن در صورت پیش خرید بسته به تعداد سفارشی از 80 تا 95 درصد قیمت محصول رو پرداخت خواهید کرد و مشخصا از قیمت کمتری برخوردار خواهد بود.

در ضمن شاید برای دوستان سوال وجود داشته باشه از بابت زمان تحویل که باید بگم بعد از نهایی سازی طراحی فلاشر حدود 20-25 روز دیگه به شما تحویل داده میشه!
    بازم سوالی باشه در خدمتم.
    در ضمن دوستان خریدار و غیر خریدار لطف کنن نظرات خودشون در مورد طراحی این ریموت کنترل اعم از رنگ بدنه،تعداد کلیدها، پروتکل ارتباطی، عملکرد کلیدها و ... هم نظر بدن تا نتیجه نهایی چیز کاملی باشه!

موفق باشید

6. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

agraphic (08-31-2014)

کاربر عادی hamed_avr آواتار ها
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    سلام
    خیلی عالیه اگه وارد کنید . مشتری زیاد داره .
    خودم یکی دیدم که روش کلید کنترل سرعت داشت و افکت تصادفی. شما اگه بتونید کلید کنترل نور هم روش بزارید کامل میشه.
    قیمتشم خیلی خوبه. وارد کنید من حتما مشتری شما هستم

8. کاربران زیر از این پست مفید hamed_avr تشکر نموده اند:

LightIran (08-31-2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_avr نمایش پست ها
    سلام
    خیلی عالیه اگه وارد کنید . مشتری زیاد داره .
    خودم یکی دیدم که روش کلید کنترل سرعت داشت و افکت تصادفی. شما اگه بتونید کلید کنترل نور هم روش بزارید کامل میشه.
    قیمتشم خیلی خوبه. وارد کنید من حتما مشتری شما هستم
    نمونه همین کنترل که میفرمایید رو عکسش رو لطفا قرار بدید تا سایر دوستان هم نظر بدن!

دادم به مشتری ولی حتما در اولین فرصت این کارو میکنم

سلام
    عکس ریموتی که گفتم و پیدا کردم . برای شرکت الکترونیک آرت هست. خودم هم خریده بودم همین بود.
    من فلاشر ده کاناله رو با همین ریموت 35تومن خریده بودم . البته کیفیت بردش خیلی پایین بود .
    کلید on و off برای خاموش روشن کردن ، کلید mod برایزتغییر افکت و + و - برای کم و زیاد کردن افکت

12. کاربران زیر از این پست مفید hamed_avr تشکر نموده اند:

agraphic (09-01-2014)

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 93 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_avr نمایش پست ها
    سلام
    عکس ریموتی که گفتم و پیدا کردم . برای شرکت الکترونیک آرت هست. خودم هم خریده بودم همین بود.
    من فلاشر ده کاناله رو با همین ریموت 35تومن خریده بودم . البته کیفیت بردش خیلی پایین بود .
    کلید on و off برای خاموش روشن کردن ، کلید mod برایزتغییر افکت و + و - برای کم و زیاد کردن افکت
    بنظرتون این طراحی خیلی ایراد نداره؟مثلا همین دکمه صفر که گذاشته به چه دردی میخوره؟یعنی برنامه صفر رو انتخاب میکنه؟خب مگه اصلا برنامه صفر معنی داره؟باید که از یک شروع بشه!
    من میگم جناب جباری شما خودتون یه طرح درست کنین تا همه نظر بدن و نهایی بشه!اینجوری فکر نکنم چیز جالبی بشه!من که ازین طراحی بدم اومد

من یک طرح اولیه حاضر کردم بصورت زیر:

تصویر خودش گویای عملکرد هست. وجود دکمه های اعداد زیاد هیچ لزومی نداشت و باعث بزرگ شدن بیش از اندازه و غیرمعمول ریموت میشد برای همین فقط اعداد اصلی قرار داده شد و برای انتخاب برنامه های بیشتر از 9 کلید +10 قرار داده شده! مشخصا با فشار دادن یکبار این کلید برنامه 10 ام اجرا میشه و با انتخاب این کلید و دکمه بعد از آن برنامه بعدی مثلا 14 اجرا میشه!
    دکمه خاموش و روشن در بالاترین نقطه و در سمت چپ قرار گرفته چون دسترسی ساده ای برای اکثر افراد(راست دست) داشته باشه!
    دو کلید با عنوان up و down قرار داده شده که برای کاهش و افزایش سرعت استفاده میشه!کلیدهای next , Prev برای انتخاب برنامه قبلی و بعدی استفاده میشه!
    کلید Pause برای متوقف کردن و ثابت کردن تابلو استفاده میشه!
    کلید RND برای ایجاد افکت تصادفی استفاده میشه.
    در پایان هم یک دکمه که فعلا با نام OK مشخص شده صرفا برای حفظ تناسب قرار داده شده ولی فعلا هیچ گزینه عملکردی براش در نظر گرفته نشده!

دوستان لطفا نظرات خودشون رو میدن!اگر توجه کنین این کنترل 18 کلید داره ولی ما تا حد 21 کلید می تونیم افزایش بدیم که تناسب هم حفظ شده باشه!

ممنون

خیلی خوبه . اگه دو تا کلید هم برای کم و زیاد کردن نور بزارید خوب میشه. البته اینم کامله .

16. کاربران زیر از این پست مفید hamed_avr تشکر نموده اند:

LightIran (11-06-2015)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش