نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فروشگاه

کاربر عادی mehrdad.farazi آواتار ها
    تشکر شده 23 بار در 16 پست

جدید فروشگاه

سلام
    نمیدونم اینجا جای مناسبی واسه این تاپیک هست یانه که اگه نیست شما لطف کنید و انتقال بدید
    خواستم بگم مایی که تو کار تابلو روان هستیم با اینکه حالا تغریبا از همه جا خرید کردیم باز هم تو خرید قطعات مشکلات داریم
    یه روز اونی که جنسش خوبه اون چیزی که ما می خوایم رو نداره یا تموم کرده یا یهو قیمت رو بالا پایین میکنن و ....
    خواستم ببینم شما که سایت و انجمن به این خوبی دارید چرا قطعات تابلو روان رو توی فروشگاه قرار نمیدید؟
    من خودم به شخصه دنبال یه جام که هم از نظر فنی قوی باشه که از نظر پشتیبانی در آینده مشکل نداشته باشم و هم قیمت واقعی بده
    اینجا من واقعا و بدون هر منظوری میگم تا حالا بی جواب نمونده سوالام و همین جا هم تشکر میکنم
    ولی واقعا توی فروشگاهتون جای قطعات تابلو روان خالیه...

2. کاربران زیر از این پست مفید mehrdad.farazi تشکر کرده اند:

hoomn (11-09-2014),LightIran (09-13-2014)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,440 بار در 641 پست
    سلام
    اولا که خواهش میکنم و از بابت پاسخگویی به وظیفه خودمون عمل کردیم و زکات علم ناچیزمون رو پس دادیم و هیچ منتی روش نیست!
    برای موردی که فرمودین حق با شماست جای تجهیزات تابلو روان خالیه ولی به چند دلیل هنوز اقدام براش نشده و شاید هم هیچوقت در سطح وسیع نشه.اقداماتی برای جذب شرکای تجاری در این مورد شد ولی یا پیشنهادات خوبی دریافت نکردیم و یا کیفیت ماژول های متقاضی قابل قبول نبود!
    به هر حال ما از اول برای فروشگاه دو تا مولفه در نظر داشتیم و اون اولا کیفیت بوده و دوما جامعیت!یقین بدونین دنبال این چنین مواردی هستیم!
    به طور نمونه برای ریموت کنترل برای دوستان از چند شرکت مختلف اولا درخواست نمونه کردیم بعد قصد واردات داریم!ریموت کنترلی بود با قیمت 2 یوان و نوع دیگر با 8-9 یوان!مشخصا کیفیت این دو با هم اصلا قابل قیاس نیست! ما هم حد میانه رو در نظر میگیرم که هم کیفیت مناسب و خوبی داشته باشه و هم فاکتور قیمت توش لحاظ شده باشه!
    برای ماژول فعلا در حال رایزنی برای واردات مستقیم هستیم و فعلا در حال درخواست برای نمونه و سایر موارد مقدماتی هستیم!اگر این مورد حاصل بشه از طریق انجمن و فروشگاه اطلاع رسانی خواهد شد!

با آرزوی موفقیت و شادکامی
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

4. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

agraphic (09-14-2014),hoomn (11-09-2014)

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش