صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 64

موضوع: آموزش مرحله به مرحله ساخت تابلو چلنیوم

کاربر تازه وارد reza kazemi آواتار ها
    تشکر شده 7 بار در 2 پست
    باسلام دوست عزیز کنجکاوم بدانم شما برای ساخت حروف از چه روشی استفاده می کنید خوشحال می شوم ودیو شمارا هم ببینم.

تشکر شده 7 بار در 2 پست
    من هم سلام عرض می کنم خدمت شما کنجکاوم بدانم شما از چه روشی برای ساخت استفاده میکنید بنده هم منتظر جواب شما هستم وخوشحال می شوم روش شما را در فیلمتان بیینم.

MD_ENG آواتار ها
    تشکر شده 198 بار در 104 پست
    والا ما از روش معمولی استفاده میکنیم !

با پیچ گوشتی حروف رو فیکس میکنیم و بعد چسب میزنیم ، همین !

متاسفانه کارها اونطوری ک انتظار داشتم پیش نمیره ، وبراش و آپلود فایلها بسیار زمان بر هستند !
    زکات علم نشر آن است ...

تشکر شده 7 بار در 2 پست
    ببخشید منطورتون رو نگرقتم یک مقدار واضهتر یعنی زمان چسب زدن باپیچ گوشتی نگرمی دارید حروف رو تا پشت لبه ورق بچسبه.

MD_ENG آواتار ها
    تشکر شده 198 بار در 104 پست
    بله ، منظورم همینه !
    زکات علم نشر آن است ...

تشکر شده 7 بار در 2 پست
    بخشید باعرض زحمت می تونید فیلمهاتون رو برام ایمیل کنید اگر ویرایش هم نشده مشکلی نداره
    Reza.kakrodi@g mail.com

کاربر تازه وارد pedramgolchin آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سلام
    من کارم تابلو ال ای دی و روان هستش ولی درخواست برای چلنیوم خیلی زیاد شده، تنها چیزی که تو شهرستان ما گیر نمیاد نوار استیل یا طلایی که دور حروف میچسبه
    میخاستم از اساتید که لطف کنند در مورد این ورق و انواعش و قیمت اون و اینکه کجایی؟ تهران میشه تهیه کرد کمی اطلاعات بدن
    قیمت تابلو چلنیوم رو چطور با مشتری طی کنیم و هزینه تقریبی تموم شدش برای ما چقدره؟
    ممنونم

- - - - - به روز رسانی شده - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط reza kazemi نمایش پست ها
    سلام عض می کنم خدمت انجمن خصصی لایت ایران دراین مطالی می خواهم آموزش حروف چلنیوم را یه دوستان آموزش بدم.ابتدابرایشروع می خوام روش ساخت میزکار مخصوص رو بهتون آموزش بدم شما برای ساخت میزیک ورق فلزی 1 متر در1متر نیاز دارید چهار طرف آن را هم مثل میز درست کنید روشی که من به شما می گم روش ساخت حروف به صورت آهن رباییه ومن خودم 10 سال تجربه دارم.خوب بعد ساخت میز فلزی به آهن روبا های کوچک گرد نیاز دارید برای تهیه اون هم به سایت roboQ.com مراجعه کنید و اهن ربای گرد2.5-4 ببگیرید قیمتشم ارزان هست بعد ابن که حوذود 20 تا30 عدد آن ربا گرفتید باید سر آهن ربای گرد رو لوله آب که رنگ سفید رنگی داره نصب کنید که اندازشهم 20 سانت باشه وبا چسب سنگ به آهن ربا وصل کنید.حالا می سراغ ساخت حروف برای ساخت حروف شما به ابزاری نیاز دارید که من آن ها را ذکر می کنم شما به آهنربا سه گوش-چسب123-متر خیاطی- قیچ ورق بر-گونیا. ابتدا طرح خود را بر روی ورق پلکسی برش زده و کاغذ های آهن را جدا کنید بعد با استفاده از متر خیاطی انداز ه هارا بگیرید برای جاهایی که باید خم شود سوهان می کشیم جوری که لبه بالایی ورق از بین برود وروی آهن را با تیغ کاتر بکشید برای ساخت هم می توانید از ورق چلنیوم آلو شاین استفاده کنید اندازه گیری کردید با گونیا جاهای خم را سوهان کشید همان طور که توضیع دادم بعد ابن کا قسمتی از حروف را که شروع می کند چسب بزنید البته از پشت بعد جاهایی که انهنا کج وارونه دارد رالبه ورق برروی پلکسی بچرخانید وتیکه تیکه حروف را برعکس کنید وآهن ربا را بغل حروف ثابت وچسب بزند همبن کار را تیکه تیکه انجام دهبد وآهن ربا را کنار حروف گذاشته وچسب بزنید تا جایی که حروف تمام شود برای زیر کارم هم حروف ساخته شده را روی ورق پی وی سی قرار داده و خط کشی کنید ویبا اره برقی ببرید . وال ای دی را نصب کرده ویک سوراخ ایجاد کردهوسیم را بیرون داده و پی وی سی را داخل حروف گذاشته وپیج کنید برای نصب هم اول PVC را پبچ کرده روی کامپوزیت وبعد حروف را روی آن سوار کرده وپیچ کنید. دوستانی اگر متوجه نشدند چون در متن زیاد نمی توانم نوضیح دهم ولی تاچند روز دیگر فیلم کامل را برایتان قرار می دهم.با تشکر
    استاد عزیز منتظر آموزش شما هستیم

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,379 بار در 621 پست
    نواری که می*فرمایید همون چلنیوم هست و بسته به نوع و برند قیمت متفاوتی داره!
    به طور کل قیمت چلنیوم با متر دور حروف به مانند نئون حساب میشه و بسته به منطقه قیمتش فرق داره و از حدود 80 هزار تا 120 هزار به ازای هر متر هست!
    به طور تقریبی هم هزینه هر متر چلنیوم حدود 30 الی 50 تومن در میاد که باز هم بسته به منطقه شما و البته جنس و کیفیت قطعات مصرفی شما متفاوت خواهد بود
    در ضمن در صورتی که شرایط ساخت براتون فراهم نیست شرکت های مختلفی در برخی شهرها وجود دارند که دستگاه خم رو دارند و با قیمت مناسبی به شما ارایه میکنن!البته اگر خودتون بتونین دستی بسازین مشخصا سود نهایی بیشتری براتون خواهد داشت
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

کاربر تازه وارد pedramgolchin آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط LightIran نمایش پست ها
    نواری که می*فرمایید همون چلنیوم هست و بسته به نوع و برند قیمت متفاوتی داره!
    به طور کل قیمت چلنیوم با متر دور حروف به مانند نئون حساب میشه و بسته به منطقه قیمتش فرق داره و از حدود 80 هزار تا 120 هزار به ازای هر متر هست!
    به طور تقریبی هم هزینه هر متر چلنیوم حدود 30 الی 50 تومن در میاد که باز هم بسته به منطقه شما و البته جنس و کیفیت قطعات مصرفی شما متفاوت خواهد بود
    در ضمن در صورتی که شرایط ساخت براتون فراهم نیست شرکت های مختلفی در برخی شهرها وجود دارند که دستگاه خم رو دارند و با قیمت مناسبی به شما ارایه میکنن!البته اگر خودتون بتونین دستی بسازین مشخصا سود نهایی بیشتری براتون خواهد داشت
    خیلی ممنون از لطف تون
    میشه لطف کنید آدرس و شماره تماس این شرکت ها رو برام پ.خ کنید
    من ساوه هستم و اگر قم یا تهران باشه خیلی خوبه
    ورق روی حروف رو پلکسی استفاده کنم و برای کنار اون از نوار چلنیوم؟ میشه زحمت بکشید راهنمایی کنید که چه جنسی بهتره و از کجا تهیه کنم، ترجیحا میخوام دستی و با سوهان و کاتر برای خم نوار استفاده کنم تا اینکه بدم با دستگاه برام بسازن

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,379 بار در 621 پست
    اگر یک جستجو در اینترنت بکنین شرکت های مختلفی هستند!ما امکان درج اسامی اونها رو نداریم چون از سطح کیفی و تعهدات کاریشون آگاهی لازم رو نداریم!خودتون با کمی جستجو به شرکت های مختلفی برخورد خواهید کرد
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش