نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تبلیغات برای آموزش تعمیرات ماژول تابلو روان

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 93 پست

تبلیغات برای آموزش تعمیرات ماژول تابلو روان

سلام خدمت دوستان
    من دیروز ایمیلی برام اومده که عنوانش آموزش تعمیرات ماژول تابلو روان بود و توش به صورت زیر نوشته شده بود:

در این بسته ما قطعات ماژول را یک به یک توضیح داده و نحوه تشخیص و عیب یابی را به شما خواهیم گفت...

مختص ماژول های تک رنگ

0935648XXXX

به صفحه ش هم که میرم مبلغ 85 هزار تومان قیمت بسته هست. الان یک سوال برام پیش اومده!اینکه این آموزش چه ارتباطی میتونه با آموزش انجمن داشته باشه؟چون دقیقا همین که مدیر عزیز آموزش تعمیرات رو گذاشتن این تبلیغ رسید!نکنه این همین تبلیغ انجمن رو میخاد پولی بفروشه؟که البته منطقی نیست چون آموزش انجمن هنوز کامل نیست!
    اصلا قیمت بالاش عجیبه کلا!نظر دوستان چیه؟و نظر مدیر گرامی!

ممنون

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,440 بار در 641 پست
    سلام
    اولا لطفا در متن پست ها شماره تماس و یا ایمیل به هیچ وجه قرار ندهید.دوما در باب این آموزش ما هیچ اطلاعی نداریم.کاش لینک صفحه رو به صورت خصوصی برای من ارسال می کردید تا بررسی بیشتر بشه!
    بهرحال ما هدف اولیه مون در این انجمن صرفا باب آموزش رایگان و گسترش نورپردازی و فناوری های وابسته در ایران بوده و هست. فناوری که تا همین چند مدت پیش کاملا مهجور بود و شرکت های بسیاری که در این زمینه فعال بودن به مانند یک جعبه بسته با روش های کارشون برخورد میکردن که اصلا رفتار درستی نبود و مخصوصا در عرصه ای که کشور ما در حال توسعه بوده و نیازمند همکاری دوستان فعال در این زمینه همیشه هست به هیچ وجه درست نیست.
    این تبلیغ هم از جمله اون رویه های غلط در ایران هست که متاسفانه به صورت عجیبی گسترش پیدا کرده!مبلغ 85 هزار تومان برای مقاله ای این چنینی زیاد نیست و چه بسا کم نیز هست و اینکه فرد تبلیغ دهنده در ازای آموزش پول خواسته اصلا جای اعتراضی نیست و نمیشه بهش خرده گرفت. بهرحال در ایران وقتی به مقاله نویسی و گسترش علم ارزشی قائل نباشن افراد فعال هم مجبور میشن با دریافت پول معلومات خودشون رو در اختیار سایرین قرار بدن.
    قبل از تالیف مقاله آموزش تعمیرات تابلو روان تقاضاهای متعددی برای تکمیل این آموزش بود و ما همواره تاکید میکردیم که برای استفاده از این مقاله باید حداقل عضو عادی باشین ولی جالب ترین نکته اینجا بود که در جواب همگی حاضر بودن پول بدن و مقاله کامل رو بگیرن تا اینکه در انجمن فعالیت داشته باشن و معلومات خودشون رو به اشتراک بگذارن!!
    به هر حال ما از ریشه این تبلیغ به هیچ وجه خبر نداریم و اگر قرار بر فروش محصول و یا مقاله ای از طریق انجمن ما باشه، تنها و تنها از طریق فروشگاه صورت خواهد گرفت و لا غیر. البته آموزش تعمیرات تابلو روان تالیفی ما پیش کشی ناقابل به دوستانی هست که به تاسی از امیر مومنان حضرت علی (ع) عمل می کنن و زکات علم خودشون رو میدن و تا پایان هم برای این عزیزان رایگان خواهد بود.
    امیدواریم روزی برسه که در کشور عزیزمون ایران فرهنگ کپی رایت رعایت بشه و هر روز شاهد پیشرفت روز افزون کشورمون باشیم.

با آرزوی بهترین ها
    انجمن تخصصی لایت ایران
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 93 پست
    چشم!شرمنده اصلا حواسم نبود و فقط متن ایمیل رو هر جور بود کپی کردم و گذاشتم.آدرس سایت هم برای شما پیغام خصوصی شد.
    در مورد حرفاتون واقعا قبول دارم حرفاتونو.تو ایران چیزی که بهش ارزش نمیدن مقاله نویسی و به قول معروف تولید علمه!من از روز اولی که با انجمن بودم واقعا به اینکه شما هدفتون از این انجمن مثبت بوده و برای آموزش این مباحث به ما ازتون خیلی ممنونم و همیشه ناراحت بودم که نمیتونم مقاله ای یا آموزشی چیزی قرار بدم و البته مثل شما هم نمیتونم بنویسم.
    اینم بگم راستش ذهنیت خوبی از آموزش رایگان گذاشتن ندارم. قشنگ یادم میاد سه چهار سال پیش بود یه پروژه برای دانشگاه چند وقت پیش درست کرده بودم و گفتم بذار اینو توی اینترنت بذارم تا بقیه هم استفاده کنن. توی انجمن eca گذاشتم. تقریبا بعد چند مدت توی یه سایتی میگشتم دیدم مقاله منو بدون اینکه اسمی از من برده شده باشه گذاشته و ملت هم زیرش ازش کلی تشکر کردن که خیلی مقاله خوبیه و ممنون! منم بدجور ناراحت شدم. به مسئول سایت گفتم که اینو من نوشتم و نشون به این نشون که فلان سایت گذاشتم. البته مسئول سایت آدم درستی بود و حرفمو قبول کرد و توی توضیحات نوشت که این مقاله رو آقای فلان نوشته!خلاصه از اون روز از کارم پشیمون شدم و اصلا خوشم نمیومد دیگه اینکار رو بکنم ولی از وقتی با این انجمن آشنا شدم نظرم تا حدود زیادی برگشته!بماند که سواد در این زمینه آنچنان ندارم
    منظور من ازین پست فقط این بود که اولا نکنه این طرف داره آموزش انجمن رو کپی میکنه و پخش میکنه چون دقیقا با ارسال مقاله شما اینم ایمیل داده!دوما اینکه دوستای دیگه هم خبردار بشن و بدونن چنین چیزی هم هست!
    ازتونم ممنونم برای این آموزش و منتظر ادامه مقاله هستم
    ممنون

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش