نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: سوال در مورد تعداد ال ای دی های مصرفی

کاربر تازه وارد farhad119 آواتار ها
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سوال در مورد تعداد ال ای دی های مصرفی

سلام دوستان

من برای اینکه برای خودم یه تابلو ثابت بسازم با نرم افزار های لازم آشنا شدم اما وسط کار یه سوال برام پیش اومد

من وقتی طرحم رو طراحی کردم و با نرم افزار led tools ال ای دی ها رو چیدیم برای اینکه بفهمم چند تا ال ای دی به کار رفته باید آنها رو بشمارم ؟؟؟ راه دیگه ای برای فهمیدنش نیست ؟

مثلا یک طرح یک متری ممکنه هزار تا ای ای دی داشته باشه شمارش این همه خیلی کار سختیه که

ممنون میشم راهنمایی کنید . با سپاس فراوان

راستی یه سوال دیگه ، من با چی بچسبونمش تابلو رو به شیشه ؟؟؟

- - - - - به روز رسانی شده - - - - -

خودم یه راه پیدا کردم ، بعد پاک کردن اون خطوط طرح روی همه ال ای دی ها سلکت میکنیم بعد سمت راست گزینه آبجکت میزنه روی چند تا المان سلکت کردیم

بازم اگه راه دیگه ای داره ممنون میشم بیان کنید

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,454 بار در 643 پست
    سلام دوست گرامی
    شمارش در دنیای نرم افزار مشخصا توسط خود نرم افزار صورت می گیرد. برای این کار کل ال ای دی ها را با ماوس انتخاب نمایید سپس می تونید تعداد ال ای دی ها رو در نوار پایین نرم افزار مشاهده بکنید و عبارتی مثل:
    700Objects selected on layer1
    البته باید توجه بکنید چون کادر و خط راهنمای تابلو هم انتخاب میشه، دو عدد کمتر در نظر بگیرین.

برای چسباندن تابلو هم باید از چسب دو قلو شفاف و پولکی استفاده کنید. چسب های دیگه به هیچ وجه جواب نمیده و بعد از مدتی کنده میشن و حتما باید دو قلو از نوع شفاف یا همون بی رنگ باشه.
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

3. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

farhad119 (11-18-2014),mohammad19 (12-21-2015)

کاربر تازه وارد farhad119 آواتار ها
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط LightIran نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    شمارش در دنیای نرم افزار مشخصا توسط خود نرم افزار صورت می گیرد. برای این کار کل ال ای دی ها را با ماوس انتخاب نمایید سپس می تونید تعداد ال ای دی ها رو در نوار پایین نرم افزار مشاهده بکنید و عبارتی مثل:
    700Objects selected on layer1
    البته باید توجه بکنید چون کادر و خط راهنمای تابلو هم انتخاب میشه، دو عدد کمتر در نظر بگیرین.

برای چسباندن تابلو هم باید از چسب دو قلو شفاف و پولکی استفاده کنید. چسب های دیگه به هیچ وجه جواب نمیده و بعد از مدتی کنده میشن و حتما باید دو قلو از نوع شفاف یا همون بی رنگ باشه.
    ممنون دوست عزیز
    یه سوال دیگه میتونم بپرسم؟؟؟
    من پلکسی گلاس رو از کجا میتونم تهیه کنم و قیمت هر ورق پلکسی گلس سه میل چند هست ؟؟؟

- - - - - به روز رسانی شده - - - - -

راستی من میخوام ال ای دی کلاهی آبی رنگ استفاده کنم و قصدم اینه چهار تا چهار تا سری کنم و در آخر همه رو با هم موازی کنم

اشکالی داره یا باید حتما سه تا سه تا با یه مقاومت 180 اهم سری کنم در آخر موازی؟؟؟

5. کاربران زیر از این پست مفید farhad119 تشکر نموده اند:

mohammad19 (12-21-2015)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,454 بار در 643 پست
    نیازی به خریداری جداگانه پلکسی گلس نیست و میتونید از همون محلی که برای برش لیزر خدمات میگیرین بخاین براتون روی پلکسی گلاس برش بزنه چون پلکسی مهمترین متریال مورد استفاده برای برش لیزر هست و می تونید از همون جا بخواید.
    البته می تونید پلکسی گلاس رو از شیشه فروشی ها و یا طلق فروشی ها هم پیدا کنید توجه بکنید حتما نوع تایوانی رو خریداری کنین چون نوع ایرانی ذوب میشه و کاربردی برای این مورد نداره.
    قیمت پلکسی هم بسته به مناطق مختلف فرق داره ولی از حدود 110 هزار تومن برای ورق های 120 در 90 سانتی متری موجود هست

برای سوال آخرتون هم همیشه از مقاومت استفاده کنین چون در غیر اینصورت با کوچکترین نوسان ولتاژ ال ای دی ها آسیب می بینن.
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

7. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

farhad119 (11-18-2014),mohammad19 (12-21-2015)

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش