نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: همکاری در امر آموزش نرم افزار ledtools

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست

جدید همکاری در امر آموزش نرم افزار ledtools

با سلام
    در نرم افزار کورل بعد از اتمام طراحی نوبت به چیدمان پایه led ها میرسه با توجه به pdf های آموزشی که از این انجمن دریافت کردم و انها رو مطالعه کردم نتونستم فایلی به نام led-PIN.cdr

پیدا کنم و به داخل فایل کپی کنم اینم متنش

حال باید چینش ال ای دی ها را انجام دهید. پلاگین led Tools را اجرا کرده و به تب سوم آن مطابق آموزش قبلی
    بروید.
    شکل پایه ها را از فایل LED-PIN.cdr به داخل فایل کپی بکنید. تنظیمات led Tools را به صورت زیر تنظیم نمائید

اگر بتونید د ر مورد LEDTOOLS هم آآآآآآموزش بدید و ماکروهای آن پروگرام ها معرفی کنید ممنون میشم

باتشکر

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,454 بار در 643 پست
    با سلام
    در داخل فایل آموزشی Zip بخش طراحی فارسی و انگلیسی این فایل وجود داره و سایر دوستان بدون مشکل ازش استفاده می کنن. داخل فایل فشرده رو دوباره بررسی کنید.
    در مورد نرم افزار LEDTools هم چون تنها یک گزینه میتونه مورد استفاده تابلوسازان و مهندسین گرامی باشه ما هم در قالب آموزش ساخت تابلو فقط اون بخش رو بررسی کردیم. البته در نظر داشتیم آموزشی مختصر برای بخش های دیگه هم قرار بدیم ولی فعلا میسر نشده.
    موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

کاربر تازه وارد مهران آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    با سلام
    من موفق شدم ال ای دی ها رو بر روی متن مورد نظرم پیاده کنم ولی به صورت زیر شده.هر چقدر هم با هاش کلنجار رفتم موفق به درست کردنش نشدم.لطفا راهنمایی کنید.

دوست عزیز بر اساس آموزش انجمن پیش برین!مشخصا بدون تجربه این حالت پیش میاد

تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سلام.مو به مو از روی آموزش انجام دادم.جایی که led TOOL را اجرا می کنیم و پس از انجام تنظیمات و انتخاب کلمه مورد نظر گزینه ی APPLY را می زنیم که طبق آموزش باید پیغام SELECT THE SHAPE ظاهر بشه و ما روی پایه ی led کلیک کنیم.ولی موقعی که APPLY را می زنم هیچ پیغامی نمیاد و به کلمه به صورت عکس بالا می شود.شما با ورژن led TOOL 6 کار کردید،شاید تنظیمات دیگه ای نداره؟

مشخصا مو به مو اجرا نکرده اید چون در اینصورت از LEDTools 5 استفاده می کردید نه از نسخه 6!
    تنظیمات نسخه 6 با نسخه 5 کمی متفاوته ولی در این نسخه برای اعلام نمونه پایه ال ای دی خودتون باید تیک گزینه Use the selected shape فعال باشه. این گزینه در آموزش و بر اساس نسخه 5 توضیح داده شده و شما باید خودتون از نسخه 6 پیدا کنید
    موفق باشید

تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سلام.به این دلیل از led TOOLS 6 استفاده کردم که CORELDRAW X6 را داشتم و هر سه نسخه led TOOLS 4و5و6 را دانلود کردم ولی فقط نسخه 6 نصب شد.ممنون از راهنمای.

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش