نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نظرسنجی برای واردات ال ای دی اوال با قیمت پایین تر

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,440 بار در 641 پست

نظرسنجی برای واردات ال ای دی اوال با قیمت پایین تر

با سلام خدمت کاربران گرامی
    همان طوری که مشخص است در نظر داریم نسبت به واردات نوع دیگری از ال ای دی با قیمتی پایین تر اقدام کنیم. این نوع تولید شرکت دیگری غیر از شرکت LEDGuhon بوده و از مشخصات پایین تری برخوردار است.
    این نوع از لحاظ کیفیت در رده خوبی قرار داشته و تنها در زاویه و شدت نور در رده میانی قرار دارد که البته با توجه به اینکه از نوع اوال بوده در بسیاری موارد همچون ارزان شدن قیمت نهایی، استفاده در فضاهای بسته و موارد مشابه کاربرد خواهد داشت. شایان ذکر است این نوع از تنوع رنگی فوق العاده ای برخوردار بوده و شامل رنگ های زرد، بنفش و صورتی نیز برخوردار بوده و همچنین در رده قیمت میانی از حدود 40-60 هزار تومان قرار خواهد گرفت.
    لازم به ذکر است به مانند تمامی محصولات این نوع نیز حتما دارای پشتیبانی و تضمین کیفیت از طریق لایت ایران را خواهد داشت.
    لذا از دوستان تقاضا داریم نظرات خودشان را در این زمینه ابراز کنند تا از تجربیات آنها استفاده لازم را ببریم.

با آرزوی بهترین ها
    انجمن تخصصی لایت ایران
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

کاربر عادی hamed_avr آواتار ها
    تشکر شده 24 بار در 19 پست
    سلام
    به نظر من خوب نیست. همینطور که شدت نور و زاویش کمه کیفیتشم باید کم باشه.
    خودم یه مارک خریده بودم 60 تومن که اگه ولتاژ بیشتر از 1.9 اعمال میکردی میسوخت نورشم خیلی کم بود. کیفیت رو نمیشه فنای قیمت کرد.

3. کاربران زیر از این پست مفید hamed_avr تشکر کرده اند:

agraphic (11-22-2014),hoomn (11-25-2014),LightIran (11-21-2014)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,440 بار در 641 پست
    سلام و ممنون از شما به خاطر شرکت در نظرسنجی
    همیشه هم کیفیت با کمیت تغییر نمیکنه!نمونه ال ای دی های شرکت اورلایت که در نسخه اصل زیر 1000 هستن ولی قیمتی به مراتب بالاتر دارن.
    در این مورد کیفیت یقینا تضمین شدست چون ما همه قطعات پرکاربرد موجود در فروشگاه رو بارها و در بدترین شرایط تست می کنیم و یقینا به کیفیت محصول یقین پیدا می کنیم. این نوع هم در واقع نیت خریدش حدود 6 ماه پیش بود و از اون زبان یک تابلو برای تست ساختیم و تا امروز یک عدد هم کم نور شدن و یا خرابی نداشتیمو و کیفیت و عمر خوبی دارن.
    این نوع فقط دارای درخشش به نسبت کمتریه و زاویه کمتری هم ارائه میده و البته توصیه میشه در مواردی که نور نه چندان زیاد مورد نیاز باشه استفاده بشه.
    اینم لازم میدونم اشاره کنم دقیقا همین ال ای دی در بازار تهران بالای 60 هزار تومن فروش میره. اینکه ما میخایم جنس میان قیمت هم بیاریم فقط بخاطر نیاز برخی دوستان بوده.
    پس در مورد کیفیت تضمینی یقین داشته باشید.
    اگر احساس می کنین مشکل دیگه ای شاید وجود داشته باشه خوشحال میشم در میان بگذارین. در ضمن دوستان دیگه هم لطفا در این نظر سنجی شرکت کنن و نظرات خودشون رو در هر صورتی هست ابراز کنن.

موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

5. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

agraphic (11-22-2014)

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 93 پست
    من تا حدودی با حرفای آقا حامد موافقم ولی از اونجا که به لایت ایران اعتماد دارم میدونم اگر چیزی برای فروش بذارن صددرصد جنسش بی نقصه.
    اینم بگم من برام پیش اومده بقول شما مشتری تابلو ارزون خواسته منم مجبور شدم از پول خودم بگذرم ولی اگه واقعا بشه یه ال ای دی ارزون تر هم استفاده بشه خیلی بهتره. حداقل دیگه از سود خودم کمتر نمیشه. یه بار هم برای پاساژ استفاده کرده بودم نورش انقدر زیاد بود طرف میخواست پس بده.البته مجبور شدم براش یه دیمر دیجیتال درست کردم گذاشتم تا نورش تو چشم نزنه!
    البته قبل این ممنون میشم یه فکری برای ال ای دی های اصلیتون بردارین. خداییش این چند مدت که رنگ قرمز و سبزتون تموم شده بود مجبور شدم از دو سه جا خریدم حتی بالاتر از قیمت شما ولی هر کدوم یه جای کارشون میلنگید. حتی از یه فروشگاه اینترنتی از خود تبریز ال ای دی خریدم اونم جنسش بد بود. این سری جنستون رسید من خودم یه 10-15 بسته میخرم باز این مشکلات برام پیش نیاد.

کاربر عادی salahaddin آواتار ها
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    امتحان کردنش ضرری نداره.اگه ال ای دی ها خوب باشند با این قیمت خیلی عالیه

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش