نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل اساسی در طراحی با ledtools

کاربر تازه وارد secure4code آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

مشکل اساسی در طراحی با ledtools

با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر از شما
    من طبق آموزش های سایت با led tools طرحم رو طراحی کردم . اما وقتی دقت کردم متوجه شدم با این روش نظم led ها خیلی بهم ریخته هست . مثلا یکجا دوتا led روی هم می افتند و یک جا فاصله خیلی زیاد و غیر نرمالی از هم دارند . در نهایت دور پایه های led نمونه (فایل led-pin در آموزش ) یک دایره با قطر 6 میلیمتر رسم کردم و دیدم دقیقا همینطوره و خیلی افتضاح میشه .
    1- دوستان کسی این مشکل رو داشته ؟ برای رفعش باید چکار کرد ؟
    2- آیا از led خود پلاگین ledtools نمیشه استفاده کرد ؟ حتما باید نمونه پایه رو خودمون مشخص و معرفی کنیم ؟
    3- در ضمن آیا این اندازه هایی که در فایل پایه های led تو آموزش هست برای با استپر هست یا بدون استپر ؟
    4- سوال بعدی اینکه ایشالله led قرمز کی به فروشگاه افزوده میشه ؟
    5- با عرض پوزش یک سوال دیگه ؟ از محصولات فروشگاه کلاهی نور بیشتر داره یا اورال ؟
    ببخشید سوالاتم طولانی شد .
    سپاسگزارم

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,456 بار در 643 پست
    سلام دوست عزیز
    در مورد آموزش هیچ مشکلی وجود نداره ولی حدس میزنم شما تعدادی از ریزه کاریهایی که در آموزش ذکر شده رو رعایت نکردین که در این صورت ال ای دی ها کنار هم میافتند.به طور نمونه اگر شکستگی های موجود در فونت فارسی رو حذف نکنید پلاگین اون رو به عنوان خط جدید حساب میکنه و دوباره از نو شروع به چینش ال ای دی میکنه.
    2- ال ای دی خود نرم افزار سمبولیک هست و فقط دایره ای قرمز رنگ هست و نه جایی برای پایه ها داره و نه به درد برش میخوره
    3- بدون استپر - برای تابلو ال ای دی هیچ وقت سراغ با استپر نرین چون علاوه بر افزایش هزینه سوراخ کاری دردسرهای خاص خودش رو هم داره.
    4- ال ای دی قرمز هم امروز به فروشگاه اضافه شد
    5- این سوال رو دوستان دیگه با همفکری هم خودشون قبلا پاسخ دادن. از لحاظ کیفیت هر دو نوع از چیپ تایوان اپیستار بهره برند ولی با توجه به ساختمان ال ای دی ها معمولا برای تابلو ثابت از نوع اوال استفاده میشه و بهتر جواب میده.

موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

3. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

electronick (01-19-2015)

کاربر تازه وارد secure4code آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    واقعاً سپاسگزارم از جوانتون . مشکل حل شد .
    شما از led های هفت رنگ تا به حال برای تابلو روان استفاده کردین ؟ RGB نه . هفت رنگ دو پایه .
    آیا جواب خوبی میده یا خیر ؟ نورش خوبه ؟ من تا 8 ولت بهش میدم نمی سوزه . یعنی 4 ولت تقریباً بهترین نورشه . اگه بخوام استفاده کنم بدون مقاومت هر سه تاشو سری کنم خوبه ؟
    تابلوی من یک لوگو داره روی متن که می خوام لوگوش رو هفت رنگ بزنم و متن رو تک رنگ . خراب نمیشه ظاهرش ؟
    توروخدا نگید این چقدر سوال داره . آخه اول کارمه .

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,456 بار در 643 پست
    اکثر ال ای دی ها مثل سبز و آبی با 4 ولت نمی سوزن ولی یقینا در طولانی مدت آسیب می بینن. ال ای دی های هفت رنگی که میگین عملا چون از ساختمان غیر اوال یا کلاهی برخوردار هستند برای همین نور چندانی تولید نمی کنند و صرفا برای دکوراسیون میشه استفاده کرد ولی یقینا باید با مقاومت مناسب باشه.
    در هر موردی سعی رو ایمن و بهترین بودن بذارین. اینکه با راحت ترین راه تابلو ساخته بشه احتمال خرابی رو بسیار زیاد میکنه و شاید در ابتدای کار جواب بده ولی یقینا در ادامه باعث میشه خراب بشه و اعتبار کاری شما از بین بره.
    موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش