نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: پایه ال ای دی

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست

new پایه ال ای دی

با سلام

اولین تابلو ال ای دی ثابتمو درست کردم ولی با ال ای دی های ارزون اونم برای نمونه کار خودم و متوجه یک چیز شدم اون هم اینکه توی پایه های ال ای دی ها زائده های مربع شکلی وجود داره که مانعه از این میشه ال ای دی بطور کامل روی پلکسی بشینه ولی بعضی از اونها هم این زائده وجود نداشت و این مسئله باعث شد توی ارتفاع ال ای دی ها بلند کوتاه بشه شکل خوبی در نیاد

حالا میخوام از سایت شما ال ای دی ها خریداری کنم برای کار مشتری امیدوارم که این مسئله پیش نیاد

و نکته اخر اینکه تفاوت نوری ال ای دی اصل بدل امتحان کردم متوجه رنگ ها شدم توی بدل نور خشن تیزی میده ولی جنس خوب نور چشم نواز زیبای از خود نشون میده

کاربر عادی hoomn آواتار ها
    تشکر شده 26 بار در 19 پست
    اون زاءده اسمش استپر هست که ال ای دی های سایت اون رو نداره کیفیتش هم خیلی خوبه البته من از اوال استفاده کردم کلاهیش هم نمونه گرفتم خوب بود
    والا گرفتم خیلی کیفیت نورش خوبه
    ولی تو شهرمون یه جا ال ای دی ثابت زدن نورش دو برابر نور ال ای دی های منه نمیدنم چی زده طرف!!!! خیلی نور داره نوع ال ای دی اونم اوال بود تو روز هم نمیشه از دور دیدش خیلی زیاذه جالبه بدونه فلاشر هم روشنه یکسره
    بقیه که زدن نورش کمتر از نور تابلو های من هست فقط این یکی برام سوال شده چی زد که جای دیگه هم ندیدم همچین نوری رو

3. کاربران زیر از این پست مفید hoomn تشکر نموده اند:

LightIran (12-29-2014)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,454 بار در 643 پست
    با تشکر از دوست عزیز جهت پاسخشون
    در تکمیل صحبت های ایشون، ال ای دی های فروشگاه از لحاظ کیفی و شدت درخشندگی در رده ال ای دی های مرغوب بازار هستند و اگر تا به حال نسبت به بازارسازی برای این مارک اقدام نشده به جهت سیاست های جاری انجمن هست که احتمال کلاهبرداری به اسم این مارک رو افزایش میده ولی در آینده ای نزدیک در نظر داریم در چند شهر نمایندگی هایی مشخص کنیم.شما هم از بابت کیفیت یقین داشته باشین و این تضمین رو میتونین از پاسخ های کاربرانی که خریداری کردن جویا بشین.
    در پاسخ دوست عزیز hoomn هم باید عرض کنم درخشندگی بیش از حد دو تا دلیل میتونه داشته باشه!یک اینکه جنس کلا چیپ بزرگتری داشته باشه و این یعنی قیمت بالاتر که با تفاضیلی که شما میفرمایید احتمالا در حدود 180 تومان به بالا خواهد بود. دوم هم اینکه درست تغذیه نشده و جریان بالاتری مصرف میکنه. اگر شما ال ای دی های فروشگاه رو با جریان حدود 30 میلی آمپر راه اندازی کنین درخشندگی بسیار زیادی خواهید دید که حتی آزار دهنده هم میشه. اینکه کدوم دلیل درست تر هست رو باید خودتون بررسی کنید ولی احتمال گزینه دوم بیشتره!
    البته این رو هم در نظر داشته باشید که برخی از ال ای دی های کلاهی به جهت سیستم طراحی دارای درخشندگی بسیار زیادی هستند ولی کاربری این ال ای دی ها در لامپ های ال ای دی هست و برای تابلو ثابت آزار دهنده میشه و البته زاویه دید گسترده ای که نوع اوال ایجاد میکنه رو به هیچ وجه نداره.

موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

5. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

hoomn (12-30-2014)

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست
    با تشکر از دوستان

من فکر می کنم که این ال ای دی ها به نام Ultra Bright led شناخته میشه که گزینه مناسبی برای تابلو indoor نیست

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش