صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: بررسی و مقایسه LED های PHILIPS و EVERLIGHT با LEDGuhon نوع اوال

MD_ENG آواتار ها
    تشکر شده 203 بار در 106 پست

بررسی و مقایسه LED های PHILIPS و EVERLIGHT با LEDGuhon نوع اوال

سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی

بنده ی مقایسه کوچیکی بین شدت نور چند مارک led که موجود داشتم انجام دادم

مولفه های نامی LEDهارو توی جدول زیر براتون قرار دادم

باید خدمتتون عرض کنم که من این led هارو به اسم این مارکها خریدم و ارجینال یا کپی بودنش رو دیگه نمیدونم !!! ولی درکل کیفیتشون واقعا عالیه و ازشون راضی هستم .

توی این تستی که بنده انجام دادم جریان همه رو برابر 18mA قرار دادم ، و نتیجش هم که از تصاویر کاملا مشخصه !!!

در مرحله اول تصاویر مربوط بهLED های قرمز رو قرار میدم

PHILIPS – LEDGuhon

EVERLIGHT – LEDGuhon

توی رنگ قرمز که نیازی به توضیح نیست و برتری مارک LEDGuhon کاملا مشخصه !

در مرحله دوم تصاویر مربوط به led های سفید رو قرار میدم

PHILIPS – LEDGuhon

EVERLIGHT – LEDGuhon

توی مارک EVERLIGHT همونطور که میبینید ( قسمتی که با رنگ سبز مشخص کردم ) کمی ضعف دیده میشه ولی مارک PHILIPS چون شدت نور بسیار بالای داره هیچ ضعفی درش دیده نمیشه !

نتیجه : در آخر باید خدمتتون عرض کنم با توجه به اینکه قیمت مارکهای PHILIPS و EVERLIGHT حداقل 15% گرونتر از مارک LEDGuhon هستش و باتوجه به شدت نور و برتری کیفی که LEDGuhon داره کاملا بدیهی هست که باید از led های مارک LEDGuhon استفاده بشه !

انشاالله در اولین فرصت مقایسه ای بین تحمل توان ( ولتاژ و جریان پیک ) این LEDها هم انجام میدم و خدمتتون ارائه میکنم ...
    زکات علم نشر آن است ...

2. کاربران زیر از این پست مفید MD_ENG تشکر کرده اند:

agraphic (01-02-2015),hoomn (01-05-2015),imanm (07-28-2015),LightIran (01-02-2015),mehdity (07-21-2015),mostafamardi (01-03-2015),nicebluesky (02-07-2016),نیک نهاد (04-19-2015)

کاربر تازه وارد mostafamardi آواتار ها
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    شدت نورو چطور اندازه گرفتيد؟ به صورت چشمي ؟ يا روش ديگه اي داريد ؟
    طبق جدول بالا كه فيليپز بايد از اون يكيا بهتر باشه ؟
    ویرایش توسط mostafamardi : 01-03-2015 در ساعت 03:51 PM

4. کاربران زیر از این پست مفید mostafamardi تشکر نموده اند:

mehdity (07-21-2015)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,454 بار در 643 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafamardi نمایش پست ها
    شدت نورو چطور اندازه گرفتيد؟ به صورت چشمي ؟ يا روش ديگه اي داريد ؟
    طبق جدول بالا كه فيليپز بايد از اون يكيا بهتر باشه ؟
    دوست عزیز اعدادی که روی بسته بندی درج میشه اکثرا منطق و استدلالی نداره و نمود این مورد در این مقایسه کاملا مشهوده که LEDGuhon با شدت نور کمتر ولی نور بیشتری رو ارائه میده!اکثر این اعداد بسته به سفارش واردکننده درج میشه و اگر ما هم میخواستیم اعداد بزرگتری رو میشد درج بکنیم ولی به مشتری این احترام رو قائل شدیم که شفاف اون چیزی که باید بدونه رو منتقل بکنیم.دیتاشیت ال ای دی ها چیزی هست که شما در مورد هیچ ال ای دی ای نمی تونید سراغ بگیرید ولی ما در انجمن و فروشگاه به صورت کامل ارائه کردیم.
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

6. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

hoomn (01-05-2015),MD_ENG (01-03-2015),rohallah_t (07-17-2015)

کاربر تازه وارد farafan_electronic آواتار ها
    تشکر شده 21 بار در 9 پست
    شما میومدی با مارک HG رنگ قرمزشو مقایسه میکردی مارکای دیگه استفاده چندانی نداره. من 4 ساله دارم کار میکنم رنگ قرمز HG حتی یک ال ای دی سوخته نداشتم. جنسشم فوق العادست و کیفیت نور عالی و یکدستی داره. درسته رنگ سفیدش مشکل داره ولی در کل مارک خوبیه. معمولا شرکتایی که کارشون خوبه نیاز به تبلیغ زیاد ندارن و سایت اینترنتی هم ندارن. کیفیت کارشون تبلیغاتشونه. من خودم الان چند هزارتا ال ای دی خیلی بی کیفیت دارم با مارک sunrise که هیچ جا نمی تونم ازشون استفاده کنم. آمریکایی هم میگن هست و یه سایت خوشگل مشکل با کلی اطلاعات ریز و درشت داره
    زاویه پخش نور led guhon توی دیتاشیتش خیلی کمه. اینو هم بررسی میکردین

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,454 بار در 643 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط farafan_electronic نمایش پست ها
    شما میومدی با مارک HG رنگ قرمزشو مقایسه میکردی مارکای دیگه استفاده چندانی نداره. من 4 ساله دارم کار میکنم رنگ قرمز HG حتی یک ال ای دی سوخته نداشتم. جنسشم فوق العادست و کیفیت نور عالی و یکدستی داره. درسته رنگ سفیدش مشکل داره ولی در کل مارک خوبیه. معمولا شرکتایی که کارشون خوبه نیاز به تبلیغ زیاد ندارن و سایت اینترنتی هم ندارن. کیفیت کارشون تبلیغاتشونه. من خودم الان چند هزارتا ال ای دی خیلی بی کیفیت دارم با مارک sunrise که هیچ جا نمی تونم ازشون استفاده کنم. آمریکایی هم میگن هست و یه سایت خوشگل مشکل با کلی اطلاعات ریز و درشت داره
    زاویه پخش نور led guhon توی دیتاشیتش خیلی کمه. اینو هم بررسی میکردین
    دوست عزیز شرکتی مثل اچ جی به واسطه واردکننده های میلیاردیش و سیستم فروش گسترده تونسته چنین معروف بشه و اصلا ربطی به کیفیت نداره. آمار بی کیفیتی اچ جی که دیگه گفتن نداره و تو همین انجمن هم خسارت دیده های این موضوع به تعداد زیاد هستند. از قضا دوست عزیزی هم که این مقایسه رو انجام دادن خودشون زخم خورده بی کیفیتی اچ جی هستن و اصلا اچ جی رو در سطح مقایسه با این مارک ندیدن.
    شرکتی مثل LEDGuhon با صداقت در مورد تمامی موارد اومده شفاف سازی کرده و حتی به قول شما برای زاویه دید اصل موضوع رو نوشته و با اعداد نجومی و غیرواقعی ذهن خریدار رو مسموم نکرده و قضاوت نهایی رو بر عهده خریدار گذاشته و در عمل با رقم های 120 درجه مارک های دیگه برابری میکنه. شرکت اچ جی حتی یک دیتاشیت استاندارد هم نداره پس چجوری شما میتونین ادعا بکنین از لحاظ کیفیت قدرتمند هست. با این توصیف مارک Cree کلا بی کیفیت ترین مارک دنیا میشه چون سایتی کاملا جامع و مفید داره!!
    در کل به شما و دیگر مصرف کننده ها توصیه میکنم قبل از تصدیق یا تخریب یک جنس حتما از اون نوع خریداری و مقایسه عملی بکنین نه اینکه با یک برداشت جمعی بگین چون زاویه دید کمتر هست پس در برابر مارکی مثل اچ جی چیزی نیست.
    در پایان این رو هم اضافه کنم شاید محصولات شرکت LEDGuhon دارای سیستم فروش میلیاردی اچ جی نباشن ولی هر خریداری که یکبار از این جنس استفاده کرده به خوبی متوجه کیفیت ساختش شده و فقط به یکبار خرید افاقه نکرده. شرکت اچ جی جزو شرکت هایی هست که در همین ایران فقط معروف هستند و در کشورهای اروپایی جایی برای عرض اندام ندارن و در بازارهای رده سوم قرار دارن.

موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

9. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

mehdity (07-21-2015),nicebluesky (02-07-2016),نیک نهاد (06-11-2015)

MD_ENG آواتار ها
    تشکر شده 203 بار در 106 پست
    همونطور که مهندس جباری فرمودند بنده LEDهای HG رو در سطحی ندیدم که بخوام مقایسش بکنم و اگر توجه بفرمایید LEDGuhon رو با 2تا از معروفترین و گرونترین LEDهای موجود بازار مقایسه کردم

باید تاکیید کنم خیلی به اعدا و ارقام توجه نکنید ، حتما خودتون تست کنید

LEDGuhon هم شدت نور بالایی داره و هم زاویه دید خوبی داره

بنده 5 سال led کار میکنم ، انواع و اقسام مارکهارو هم تست کردم (HG - HY - LedMan - LT - KB -Philips - EverLight و هر چیزی که فکرشو بکنید ) ولی صادقانه بهتون بگم الان 6-7 ماه LEDGuhon رو میشناسم و به جرات میتونم بهتون بگم واقعا عالیه !

قیمتش هم مناسبه...

ولی در آخر باید بگم که صلاح ملک خویش خسروان دانند !

موفق باشی دوست عزیز
    زکات علم نشر آن است ...

11. کاربران زیر از این پست مفید MD_ENG تشکر نموده اند:

mehdity (07-21-2015)

کاربر تازه وارد sayan آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    راست میگن این مارکا از HG بهتره اما به نظرم Everlight هم خیلی عالی هست بخصوص دوام آن

کاربر تازه وارد نیک نهاد آواتار ها
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    ال ای دی هایشرکت انصافا" نور عالی دارند امیدوارم روند رو به رشد و افزایش چشمگیر اون رو در بازار شاهد باشیم . در حال حاضر ال ای دی فروشگاه قیمت مناسبی دارد و برای کار کردن عالیست

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 133 بار در 94 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیک نهاد نمایش پست ها
    ال ای دی هایشرکت انصافا" نور عالی دارند امیدوارم روند رو به رشد و افزایش چشمگیر اون رو در بازار شاهد باشیم . در حال حاضر ال ای دی فروشگاه قیمت مناسبی دارد و برای کار کردن عالیست
    متاسفانه من خیلی سعی کردم تا بعضی از همکارای شهر رو سمت این مارک سوق بدم ولی به قول یه مثل ترکی آدم کور از هر چیزی که بگیره دیگه ول نمیکنه (کنایه از کوری دل هست) . بعضیا چنان از مارکی مثل HG دفاع میکنن انگار کارخونه باباشون هست و با تعصب هستن. حتی بهشون نمونه یکی دو تا دادم ولی بازم تست نکردن. خلاصه تو ایران جز قشر جوون بعیده کسی منطقی با این چیزا برخورد کنه و همیشه فکر میکنه انتخاب خودشون بهتره.
    من خودم قبلا HG میخریدم. از نماینده اصلیشون هم میخریم. آترین الکترونیک یزد . ولی واقعا داغون شده بود اواخر که میخریدم.آبروم رو بدجور برد. خلاصه دو سه جنس رو تست کردم و آخر سر همین ال ای دی ها رو انتخاب کردم. تا امروز هم خداییش مشکل نداشتم ولی بدون رودرباستی میگم که مثل اچ جی بشه حتما دنبال مارک دیگه میرم ولی با برداشتی که از جناب جباری دارم میدونم که کیفیت رو فدای قیمت نمیکنه و خیلی هم روی کیفیت تاکید کرده و الان نزدیکه یک سالی هست ازشون میخرم و هر جا استفاده کردم تا الان آخ هم نگفتن. خلاصه این ال ای دی ها یک جوری برام شده تبلیغات و هر کسی میبینه به واسطه همون کیفیت ال ای دی میان ازم سفارش میگیرن

15. کاربران زیر از این پست مفید agraphic تشکر نموده اند:

MD_ENG (06-11-2015)

کاربر تازه وارد نیک نهاد آواتار ها
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    اتفاقا" من هم از ال ای دی های شرکت بیشتر از اون چیزی که فکر کنید راضی هستم . خودم هم روان کار میکنم و هم ثابت

درست که تابلو ثابت اگر 400 هم بفروشیم دقیقا" 100 درصد سود دارد ولی خدا وکیلی زمان بر و حوصله میخاد الان خیلی از تابلو کارها فقط روان کار میکنند به نحوی روی ثابت عیب میزارند تا فروشنده دنبال اون نره ..

ولی به نظرم تابلو ثابت بخاطر اینکه انتخاب ال ای دی کاملا" دست خود شخص است یک چیز منحصر بفرد است . خیلی ها دارند ثابت روی نوشته کار میکنند . من تا الان بیشتر روی هولگرام و عکس کار میکنم چون میدونم وقتی عکس یا .... روی شیشه نصب شه بیشتر جذب مشتری میکنه . بخاطر همین بیشتر روی ثابت کار میکنم چون روان فقط یک مونتاژ ساده است و یک تابلو 3 متری رو راحت تیو یک روز جمع میشه کرد .

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش