نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: کلاهبرداری به اسم آموزش ساخت چلنیوم

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 93 پست

کلاهبرداری به اسم آموزش ساخت چلنیوم

با سلام
    من جدیدا علاقمند به ساخت چلنیوم شده بودم و خیلی دنبالش بودم. خلاصه بعد از کلی گشت و گذار تو یه سایتی دیدم گذاشته برای فروش. اسم سایتش هم تابلوکاران بود. با خوشحالی خریدم و با هزار امید نشستم به نگاه کردن.
    یعنی باور کنین مفتش گرونه. کل آموزش پر بود از عکس که روش یه آقایی حرف میزنه و اصلا ویدئو نیست. اینا به کنار تو کل آموزش فقط برای حروف انگلیسی توضیح میده و در مورد حرفای فارسی یک ذره هم اشاره نمیکنه.
    خلاصه بدجور تو ذوقم خورد و تو یوتیوب داشتم برا آموزش چلنیوم میگشتم دو تا ویدئو دیدم به زبان انگلیسی. تازه فهمیدم این آموزش که این سایت تابلوکاران گذاشته دقیقا از روی همین ویدئو درستش کرده. حتی اسامی نقاط و نوع خط کشیدن یکی بود.
    من که راضی نیستم و به هیچ دردی نخورد و فوقش ارزشش ده تومن بیشتر نبود. اونم برای دی وی دی و قابش نه برا آموزش. نمیدونم این فردی که این آموزش رو ساخته تو این انجمن فعال هست یا نه ولی در کل اینجور پول ها خوردن نداره.حداقل انصاف کن و سر فصل های آموزشت رو بگو تا بدونیم اصلا برای حروف فارسی نمیگی تا اینجوری علاف نشیم.
    خلاصه اینجا گفتم که اگر بقیه قصد خرید دارن نخرن که به درد نمیخوره.حداقل به درد من نخورد.

یا علی

2. کاربران زیر از این پست مفید agraphic تشکر کرده اند:

esyb56.2008 (08-26-2015),hoomn (01-11-2015),hr114 (02-28-2015)

MD_ENG آواتار ها
    تشکر شده 203 بار در 106 پست
    سلام

متاسفانه یک سری از افراد... !!!!!

نگران آموزش نباشید ! بنده دارم از ساخت چنلیوم فیلم میگیرم و یک فیلم آموزشی درست میکنم

توی این فیلم آموزشی بنده سعی کردم با حداقل امکانات چنلیوم رو آموزش بدم که دوستان فکر نکنند کار سختیه

تا چند روز دیگه انشاالله آماده میشه و روی سایت قرار میدم...
    ویرایش توسط MD_ENG : 01-09-2015 در ساعت 12:16 PM
    زکات علم نشر آن است ...

4. کاربران زیر از این پست مفید MD_ENG تشکر کرده اند:

agraphic (01-10-2015),ahtartibi (08-13-2017),LightIran (01-09-2015),omid20 (12-11-2015),r0935899 (01-10-2015)

اگر این کار رو بکنین خیلی ممنون میشیم. فقط یه موضوعی که شاید بهتر باشه روش اعمال کنید بحث رایگان نبودنشه. والا ما زمانی تابلوسازی میکردیم با هزار زحمت اومدیم تابلو ثابت یاد گرفتیم ولی الان آموزش های تابلو ثابت که هست هر بچه 18 ساله هم میاد تابلو میسازه.خودکفا شدن برا خودشون. خداییش دو ماهه تابلو ثابت کار نکردم.اون روز دقیقا سر همین موضوع با مدیر انجمن صحبت میکردیم.
    یا برای اعضای فعال انجمن قرار بدین یا نمیدونم با فروشگاه هماهنگ کنین برای فروش بذارین. اینجوری مثل تابلو ثابت شورش در نمیاد یه عایدی هم برای شما داره. من حاضرم براش پول بدم ولی دیگه اینجوری هر بچه دو ساله نیاد نون ما رو آجر کنه. من الان خودم چلنیوم رو همکاری کار میکنم. (میدم یکی برام درست میکنه و من فقط نصب میکنم) و حاضرم برای آموزش پول بدم ولی دست هر کسی نیفته چون میدونم اینکه اینجور آموزش ها رایگان باشه بازار کار خودمو خراب میکنه و هر کسی از راه میرسه و چلنیوم درست میکنه.

ممنونم. یاعلی

6. کاربران زیر از این پست مفید agraphic تشکر کرده اند:

hr114 (02-28-2015),r0935899 (01-10-2015)

MD_ENG آواتار ها
    تشکر شده 203 بار در 106 پست
    والا من فقط میخوام ی کار خیری کرده باشم و به قولی زکات کاری که بلدم رو داده باشم

آخه این آموزشی که من ازش فیلم گرفتم خیلی ساده و با حداقل امکانات هستش

فیلمبرداری حرفه ای هم نداره و حتی شاید بعضی جاهاش واضح نباشن

فکر نمیکنم فروشش کار درستی باشه !

تا آخر هفته حتما آمادش میکنم و بعدش تصمیم میگیریم ک چی بشه به امید خدا...
    زکات علم نشر آن است ...

8. کاربران زیر از این پست مفید MD_ENG تشکر کرده اند:

hoomn (01-11-2015),hr114 (02-28-2015),r0935899 (01-11-2015)

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست
    سلام

من این پک آموزشی خریدم ازسایت تابلو کاران تا اونجا که این آموزش و دیدم عکس بود و فریم به فریم آموزش می داد شاید شما ویرایش شماره یک کرفتید بله متاسفانه حروف فارسی و اعداد چیزی آموزش نداده است واین مسئله باعث شد که با فروشنده تماس بگیرم و از نقض آموزش گفتم وایشون هم قبول کرد که این پک نیم بها حساب کنه ولی در کل خوب بود
    آقای عبدلی نام فروشنده است

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود کردمیر نمایش پست ها
    سلام

من این پک آموزشی خریدم ازسایت تابلو کاران تا اونجا که این آموزش و دیدم عکس بود و فریم به فریم آموزش می داد شاید شما ویرایش شماره یک کرفتید بله متاسفانه حروف فارسی و اعداد چیزی آموزش نداده است واین مسئله باعث شد که با فروشنده تماس بگیرم و از نقض آموزش گفتم وایشون هم قبول کرد که این پک نیم بها حساب کنه ولی در کل خوب بود
    آقای عبدلی نام فروشنده است
    والا من که اصلا راضی نبودم. چون من تو ایران زندگی میکنم و مشخصه برای حروف فارسی این رو میخام و با این روشی که تو این آموزش گفته خیلی سخته حرف فارسی ساخت. در ضمن کپی این آموزش تو اینترنت به شکل انیمیشن هست و خیلی قشنگه.
    اینم لینک یوتیوب:
    www.youtube.com/watch?v=YBSeDx2ehWA

کاربر تازه وارد behtash آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

جدید

باسلام
    من هم از این آموزش خریدم ولی بیشتر استفاده من حروف فارسی است یه فکر اساسی برای یک آموزش جامع وکامل بکنیم و یک تاپیک خوب وفعال برای هم فکری ورفع اشکال هم دیگر بزاریم

یاحق
    ویرایش توسط behtash : 06-11-2015 در ساعت 04:54 AM

کاربر تازه وارد gozasht.2007 آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سلام
    رفقا همه این چیزا وجود داره
    سعی کنید خودتون خود کفا باشین اگه رو یه موضوع تمرکز داشته باشید خاطرتون جمع باشه خیلی چیزای بهتری یاد میگیرید ضرر نداره همه راها رو امتحان کنید چون همه چیز تجربه میشه کافیه اراده کنید همهپچیز درس میشه

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش