نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درایور و فلاشر

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست

جدید درایور و فلاشر

با سلام

اولین باری که می خوام با درایور کار کنم اصلا نمی دونم چه جوریه ؟ آیا اتصلات ال ای دی ها به همان صورت سنتی سری موزای بسته میشه که خیلی زمان بر هست در مونتاژ تابلو به اون نحوه است؟

در مورد فلاشر هم نمی دونم پایه های خروجی فلاشرم توی اتصال سری موازی برای چشمک زدن یک کلمه به کجا وصل میشه چون نقشه ای ندارم و نمی دونم آمپری که ال ای دی ها می کشه چه

فلاشری از چه نوع امپری باید استفاده کنم؟

باتشکر از راهنماییتون

2. کاربران زیر از این پست مفید MASK2000 تشکر نموده اند:

aliavr (05-08-2015)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,456 بار در 643 پست
    با سلام
    ساخت تابلو با کنترلر یا بدون کنترلر هیچ تفاوتی نداره و به هر روش دلخواه میشه تابلو رو ساخت. البته اگر مثلا یک عبارت به چند قسمت تقسیم بشه بهتره از روش سری - موازی استفاده بشه. به هر صورت بعد از ساخت تابلو فلاشر در ورودی تابلو قرار می گیره یعنی وظیفه تامین ولتاژ کاری تابلو رو بر عهده داره.
    به طور عمومی در درایورها و فلاشرهای موجود در بازار تعدادی خروجی وجود داره . به طور مثال درایور استفاده شده برای ریسه های RGB دارای سه خروجی هست.
    برای استفاده از فلاشر و کنترلرها باید مثبت تغذیه تمامی کانال ها به همدیگر وصل به و به مثبت آداپتور وصل بشه و منفی هر تابلو به هر خروجی وصل بشه.

موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

4. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

aliavr (05-08-2015)

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست
    باسلام

اگه بتونید فروشگاه کامل کنید که من بتونم از فروشگاه شما خرید کنم خیلی مطمئن تره کنترولر و درایور و ریسه اس ام دی 50 در 50 ودیگر مدل ها و کلا ملزوماتی که مربوط به روشنای میشه کامل کنید ممنون میشم

در پایان کی از دوستان که عضو انجمن است که یک کار برجسته ستاره ای که درست کرده بود اگه بتونید آموزشی نشون بدید ممنون میشم چون با ایشون تماس گرفته بودم فرمودند ظرف این هفته کار به انجمن میزارن>

6. کاربران زیر از این پست مفید MASK2000 تشکر نموده اند:

aliavr (05-08-2015)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,456 بار در 643 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود کردمیر نمایش پست ها
    باسلام

اگه بتونید فروشگاه کامل کنید که من بتونم از فروشگاه شما خرید کنم خیلی مطمئن تره کنترولر و درایور و ریسه اس ام دی 50 در 50 ودیگر مدل ها و کلا ملزوماتی که مربوط به روشنای میشه کامل کنید ممنون میشم

در پایان کی از دوستان که عضو انجمن است که یک کار برجسته ستاره ای که درست کرده بود اگه بتونید آموزشی نشون بدید ممنون میشم چون با ایشون تماس گرفته بودم فرمودند ظرف این هفته کار به انجمن میزارن>
    کلیه ملزوماتی که فرمودین به زودی به فروشگاه اضافه میشن و حدود دو ماه هست که در مرحله تست و نمونه گیری از تولیدکننده های چینی بودیم و انشاالله به زودی به فروشگاه افزوده میشن. به زودی خدمتی جدید هم در فروشگاه برای اولین بار ارائه میشه تا خریداران عزیز بدون هیچ نگرانی در زمینه کیفیت محصولات خریداری کنند.

موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

8. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

aliavr (05-08-2015)

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش