نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کپی برداری از آموزش های انجمن

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 93 پست

کپی برداری از آموزش های انجمن

سلام
    چند وقت پیش تو اینترنت گشت میزدم که دیدم وبسایتی که برای خیلی ها آشناست مقالات شما رو کپی کرده و بدون ذکر منبع به اسم خودش نوشته. البته تا همین چند ساعت پیش که در انجمن هم تبلیغ داده بود و جناب مدیر هم توقیفش کرد نمیخواستم این رو اینجا بنویسم.
    بنظرم این از اخلاق حرفه ای خیلی به دوره که آدم بیاد بدون هیچ ذکر منبع یه مقاله رو کپی کنه و به اسم خودش منتشر کنه. نهایت ناراحتی برا من اینه که این وبسایت همشهری خودم هست و واقعا نمیدونم کسی که برای کپی برداری ارزشی قائل نباشه و به راحتی مقالات یکی رو کپی کنه چه جوری میشه بهش اعتماد داشت و ازش جنس خرید.
    من اگر این رو نوشتم چون از شاید روزای اول با این انجمن بودم و میدونم برای دونه دونه مقالات آقای جباری و بقیه دوستان چقدر زحمت کشیدن و واقعا ناراحت شدم دیدم این وبسایت که خیلی هم شهرت داره این کار رو کرده و اگر این مطلب رو داره میخونه یا مقاله رو پاک کنه یا هم منبعش رو بنویسه.

*** آدرس وبسایت و اسم طرف رو به خاطر تقاضای جناب مدیر قرار ندادم.

یا علی

2. کاربران زیر از این پست مفید agraphic تشکر کرده اند:

hoomn (03-04-2015),LightIran (03-13-2015),QUARTZ (03-08-2016)

کاربر تازه وارد mohamad.sdg آواتار ها
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط agraphic نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش تو اینترنت گشت میزدم که دیدم وبسایتی که برای خیلی ها آشناست مقالات شما رو کپی کرده و بدون ذکر منبع به اسم خودش نوشته. البته تا همین چند ساعت پیش که در انجمن هم تبلیغ داده بود و جناب مدیر هم توقیفش کرد نمیخواستم این رو اینجا بنویسم.
    بنظرم این از اخلاق حرفه ای خیلی به دوره که آدم بیاد بدون هیچ ذکر منبع یه مقاله رو کپی کنه و به اسم خودش منتشر کنه. نهایت ناراحتی برا من اینه که این وبسایت همشهری خودم هست و واقعا نمیدونم کسی که برای کپی برداری ارزشی قائل نباشه و به راحتی مقالات یکی رو کپی کنه چه جوری میشه بهش اعتماد داشت و ازش جنس خرید.
    من اگر این رو نوشتم چون از شاید روزای اول با این انجمن بودم و میدونم برای دونه دونه مقالات آقای جباری و بقیه دوستان چقدر زحمت کشیدن و واقعا ناراحت شدم دیدم این وبسایت که خیلی هم شهرت داره این کار رو کرده و اگر این مطلب رو داره میخونه یا مقاله رو پاک کنه یا هم منبعش رو بنویسه.

*** آدرس وبسایت و اسم طرف رو به خاطر تقاضای جناب مدیر قرار ندادم.

یا علی

واقعا افسوس خوردم این پست رو دیدم ...
    درسته کپی رایت تو ایران وجود نداره ولی این کار باعث میشه هیچ کس تشویق نشه برا به اشتراک گذاشتن مطالب ....

کاش فرهنگ سازی بشه

4. کاربران زیر از این پست مفید mohamad.sdg تشکر کرده اند:

hoomn (03-04-2015),LightIran (03-13-2015),QUARTZ (03-08-2016)

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش