نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل در سری کردن

کاربر تازه وارد vahid22 آواتار ها
    تشکر شده 3 بار در 3 پست

مشکل در سری کردن

با عرض سلام وخسته نباشید
    من پس از سری کردن ال ای دی ها به دسته های 5 تایی با مقاومت 120 در اخر یک عدد ال ای دی اضافه امد لطفا راهنمایی کنید. ایا میشه او یک ال ای دی رو با مقاومت بست یا با روش دیگر لطفا توضیح مفیدی را در مورد مواقعی که یکی زیاد یا چند عدد زیاد بیاید بدهید ممنون

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست
    سلام
    می تونید اون یکی با آخرین ال ای دی دسته 5 تای موازی کنید مشکلی پیش نمیاد بهترین راه همینه
    راه دیگر ی هم هست که می تونید استفاده کنید مثلا 4 تا ال ای دی از پشت سری کنید و اون یک دونه رو روی تابلو نشون کنید ولی به صرفه نیست این کار برای زمانی است که از دسته 5 تایی شما 3 تا ال ای دی شما بر روی تابلو باشه که دوتای اون ازپشت تابلو کار می کنن و در نهایت پشت تابلو بسته میشه و معلوم هم نیست

کاربر تازه وارد vahid22 آواتار ها
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    ممنون از پاسختون
    این کار خیلی برام مهمه.در مورد قسمت اول پاسختون با این کار رنگ اون دسته با بقیه فرقی نمیکنه و ایا نمیشه اون یکی رو با مقاوت 82 بست یا سه تا رو با مقاومت دیگه ای بست یعنی یکی جلوی تابلو ودو تا پشت تابلو بست ولی روش اول که شما گفتید اگه رنگش فرق نکنه بهترین روشه منتظر جواب شما هستم با تشکر

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست
    خیر من خودم از این روش بار ها و بارها استفاده کردم مشکلی از لحاظ تغییر رنگ به وجود نمی اید

اتفاقا این روشی که شما می فرمایید بیشتر اثر خودشو در تغییر رنگ ال ای دی با دیگر ال ای دی ها نشون میده

هیشه سعی کنید در دسته بندی ال ای دی ها حالا قرمز زرد 5 تا 5تا و بقیه رنگ ها 3تا 3تا از یک مقدار اهمی یکسانی استفاده کنید

تمام دسته 5 تایی ها مثلا 120 اهمی یا دسته 3 تایی ها 330 اهمی دیگر مقاومت با رنج دیگری به این ها اضافه نکنید

یا علی

5. کاربران زیر از این پست مفید MASK2000 تشکر نموده اند:

vahid22 (04-03-2015)

کاربر عادی bamdadelectronic آواتار ها
    تشکر شده 179 بار در 109 پست
    با سلام اگر جایی که برش میدید وقتی حساب میکنه به طرف بگید تنظیم کنه یا خودتون برای برش حساب کنید و روندش کنید

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش