نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پیغام SLPدر تابلو روان

کاربر تازه وارد صوت المحمود آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

پیغام SLPدر تابلو روان

سلام
    دوستان یک تابلودارم کار می کنم که بردش سری tfa5u هست این تابلو زمانی که برنامه بهش می دی تا یکی دثانیه متنی که بهش دادی را برات نمایشمی ده اما بعددر بالای تابلو کلمه slpنمایش می ده که هر از چند ثانیه این عبارت خاموش وروشن می شه و در این حالت دیگه متنی که به تابلو دادم را نمایش نمی دهد ......زمانی که تابلو را خاموش می کنم ومجدد روشن می کنم باید یک بار دیگه فلاش بهش وصل کنم تا متن نشون باید که بازم همون روال قبل اتفاق می افتد مشکل از چی می تونه باشه
    ویرایش توسط صوت المحمود : 05-13-2015 در ساعت 07:59 PM

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,441 بار در 642 پست
    با سلام
    به احتمال زیاد شما زمان بیدار باش و روشن موندن تابلو رو دستکاری کردین و در زمان حال گذاشتین.برای غیرفعال کردن تایمر بیدار باش و خاموش شدن تابلو از مسیر زیر اقدام کنید:
    از نوار ابزار گزینه Turn رو انتخاب کنید.
    در ضفحه باز شده دو مد نشان داده میشه:
    اگر مد Manual انتخاب شده باشه گزینه رو روی Turn on قرار بدین و سپس تابلو رو دوباره برنامه ریزی کنید.
    اگر هم مد Timing انتخاب شده باشه بررسی کنید که ساعت خاموشی در زمان حال نباشه و یا کلا غیر فعال کنید.

موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

3. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

abazar13 (09-20-2015)

کاربر تازه وارد صوت المحمود آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط LightIran نمایش پست ها
    با سلام
    به احتمال زیاد شما زمان بیدار باش و روشن موندن تابلو رو دستکاری کردین و در زمان حال گذاشتین.برای غیرفعال کردن تایمر بیدار باش و خاموش شدن تابلو از مسیر زیر اقدام کنید:
    از نوار ابزار گزینه Turn رو انتخاب کنید.
    در ضفحه باز شده دو مد نشان داده میشه:
    اگر مد Manual انتخاب شده باشه گزینه رو روی Turn on قرار بدین و سپس تابلو رو دوباره برنامه ریزی کنید.
    اگر هم مد Timing انتخاب شده باشه بررسی کنید که ساعت خاموشی در زمان حال نباشه و یا کلا غیر فعال کنید.

موفق باشید

بله کاملا درسته همینجور که فرمودید شده بود تنظمیات و درست کردم مشکل رفع شد بی نهایت ممنونم سپاس

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش