نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: پروفیل لایت باکس

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست

پروفیل لایت باکس

با سلام خدمت دوستان
    تابلو ال ای دی های که دوستان برای بیرون مغازه سفارش می گیرند برای اینکه ضد آب باشه و کاروشون تمیز از اب در بیاد سعی کنید از این پروفیل ها آلومینیومی که در عرض های 3/ 5/ 9 و13 سانت هست تو بازار تهیه کنند

ال ای دی ها هم از نوع بدون استپور استفاده کنند تا کف ال ای دی به طور کامل به روی پلگسی بشینه دیگه نیازی به شیشه جلو نداره رنگ +چسب همین طور

کاربر عادی taskoh آواتار ها
    تشکر شده 9 بار در 4 پست
    دمت گرم مهندس!! عجب چیز خوبیه...فقط اگه میشه بفرمایید قیمت این لایت باکس ها چنده و از کجا هم میتونم تهیه کنم؟؟؟؟

این شاخه متری هستند از متری 8 هزار تومن که 3 سانت هست شروع میشه تا12 هزار تومن تهران میشه از شاخه ها 3 متری تهیه کرد یا بعضی از تابلو ساز های شهر خودتون هم از شون دارند

4. کاربران زیر از این پست مفید MASK2000 تشکر نموده اند:

hackestan (03-12-2016)

کاربر عادی hmkar آواتار ها
    تشکر شده 12 بار در 12 پست
    قیمتش نسبت به ال ای دی ثابت اصلا فایده نداره...

MD_ENG آواتار ها
    تشکر شده 203 بار در 106 پست
    من از این پروفیلها استفاده کردم

اصلا به جالبیه عکسشون نیست و خیلی ناجوره

درزهاش بازه و اصلا ی چیز عجیبیه !!!

مسعودجان شما خودت استفاده کردی ؟
    زکات علم نشر آن است ...

کاربر عادی kakavand2000 آواتار ها
    تشکر شده 14 بار در 12 پست
    سلام اقا من استفاده کرده ام البته پروفیل رنگ شده مشکی به همراه پلکسی مشکی خیلی کار زیبا شده
    منظور از اینکه درزهاش بازه چیه؟؟
    اگر توجه کرده باشی از این پروفیل ها برای قاب تابلو روان هم استفاده میشه که بازم بنده استفاده کردم.و کار شیک از اب درمیاد
    شما باید از چهار عدد پلاستیک که برای گوشه کاربرد داره استفاده کنید ، اگر منظور از درزها ، گوشههای پروفیل باشه
    در ضمن هم سبک و هم از جنس الومینیوم می باشد و مهمتر اینکه اگر به تصویر ارسالی اقا مسعود دقت کنید متوجه میشید که شکافی وجود داره و از این شکاف برای جا زدن پلکسی استفاده میشه بدون نیاز به هیچ گونه چسب یا ماده ضد ابی

با سلام خدمت دوستان
    بله خودم استفاده کردم برای گوشه هاش از زانو استفاده کردم یه جور میدیا هست مثل (فلکس) که نور ازش رد میشه طرح روش چاپ می کنند و از پشت نور پردازی مکنن به طورکل به این دسته تابلو ها لایت باکس میگن که داخل مترو در شهر تهران هم به وفور استفاده شده
    اگر دور تابلو از روق چنلیوم استفاده کنن بهش چنل باکس میگن حتی میشه از ام دی اف هم برای نمای داخلی درست کرد نرخ این دسته تابلو ها متری محیط 180 در میاد ولیکن از همون شاخه ها میشه برای تابلو ال ای دی هم (واتر پروف)استفاده کرد

کاربر تازه وارد میلاد سبحان آواتار ها
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    دوستان سلام من تازه کارم درست چیزی از قاب تابلو نمیدونم میخواستم بپرسم ببینم امکان این هست که قاب ledرو با ورق گالوانیزه درست کنیم خودمون؟معمولا با چه ورق هایی درست میکنن؟کجا باید بدیم برامون به اندازه مورد نظر درست کنن؟
    ممنون میشم اگر مشکل منو برطرف کنید
    راستی یه چیز دیگه برای پشت تابلو از چه چیزی استفاده کنیم بهتره؟ کارتن پلاست یا پلکسی یا ورق؟؟؟؟

با سلام

در شهر خوتون کسی که تابلو فلکس یا اصلا خود کسی که تابلو سازی می کنه می تونه به تمام سوالات شما با اون وسایلی که جلوی دستش هست بهتون نشون بده این خیلی بهتره تا توضیح به صورت تایپ
    در عمل خوتون مشاهده می کنید موفق باشید

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش