صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

موضوع: LEDMAN

کاربر عادی bamdadelectronic آواتار ها
    تشکر شده 163 بار در 103 پست
    بله من این موردرو تجربه کردم در مورد سبز اینطوری دیدم
    فقط برای یخی مناسب دیدم
    مرکز تخصصی تابلو روان و ال ای دی و نور پردازی
    بامدادالکترونیک Lightelect@

2. کاربران زیر از این پست مفید bamdadelectronic تشکر کرده اند:

agraphic (01-04-2016),LightIran (01-03-2016)

کاربر عادی rohallah_t آواتار ها
    تشکر شده 49 بار در 40 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط LightIran نمایش پست ها
    جناب توکلی من نمیدونم شما چجوری دارین تحلیل و بررسی میکنین ولی این جنسی که شما از دوست عزیز ما جناب نیک پور خریداری کردین رو یکی از همکاران خریده بود و ما هم مقایسه کردیم و واقعا در این حدی که می*فرماید نبود مخصوصا رنگ سبز!در ضمن قیمت این مارک پایینتر هست و اگر قیمت پایینتر میخواین از جناب سلمانی و سیتی لایت بخرین!
    در مورد تحلیل شما برای خلوص بدنه هم ال ای دی 30 تومنی هم کیفیت یکسانی داره!حالا اگر بحث روی پایه بود یک حرفی بود ولی پلاستیک کاربردی در ال ای دی امکان تغییرش وجود نداره و همه شرکت ها از یک جنس استفاده میکنن.شما لطف بفرمائید یک تصویر از مقایسه خودتون بذارین تا بررسی شما مستند باشه
    برای مارک اچ جی هر بسته قیمتش چنده؟88 هزار تومن هست؟شما معیار قیمت رو حساب کردین؟شرکت ما نوع چیپ درشت تر هم داره به قیمت 120 و 180 تومان ولی فقط سفارشی وارد میکنیم!هر تعداد بخواین با چیپ درشت وارد کنیم!شما باید این مورد رو با قیمت یکسان مقایسه کنین!بزرگی چیپ عامل اصلی تعیین قیمت هست ولی ربطی به کیفیت چندان نداره که شما بگین با قیمت بالاتر حتما کیفیت بالاتر هم داره
    جناب جباری مطمئنا led های 30 تومانی در 3 ماه زیر تابش نور خورشید افت کیفیت نور و بعضا قطع شدن پایه ها خودش رو نشان خواهد داد!!! این مورد رو شما که تجربه ی کار دارید باید بخوبی بدونید!!!

لطفا مدل 120 تومانی را هم موجود کنید!!! چون میدونم مدل 180 تومانی برابر چه چیپ هایی میشود و برای ما مصرف خاصی نداره!!!
    [SIZE=1]طراحی و ساخت تابلوهای ثابت ( بالاترین تراکم + فلاشر حرفه ایی با ریموت کنترل )
    نازلترین قیمت ( هر پیکسل LED فقط 250تومان) + ارسال با پست تیپاکس به سراسر جمهوری اسلامی ایران
    استفاده از مرغوبترین LED ها و تجهیزات ساخت کشور تایوان
    3 سال گارانتی LED ها[/SIZE]

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,350 بار در 606 پست
    به عنوان نکته پایانی مشتری مختیر هست هر جنسی رو که دوست داره بخره و هیچ کسی نمیتونه این حق رو ازش بگیره و حتی بنده فروشنده با قیمت ارزانتر این مارک رو هم گفتم تا هر کسی خواست به قیمت ارزانتر بخره!آدرس ایشون هم تبریز پاساژ چهل ستون هست!اگر شماره تلفن هم بخواین باز هم در اختیار میزارم و جناب سلمانی از دوستان عزیز ما هستن!
    ولی اینکه بدون استناد به هیچ موردی و با فرض فقط قیمت یک جنسی رو بالاتر یا پایینتر ببریم واقعا اشتباه هست!ما در این مدتی که این مارک رو وارد کردیم فقط یک جنس رو بهتر از اون دیدیم با قیمت تقریبا مساوی (110 هزار) به اسم ال تی که البته فقط یک نفر وارد میکنه ولی باهاشون آشنایی ندارم!در این رنج قیمتی به جرأت میگم مارک ما یک سر و گردن بالاتر هست و حتی از جنس های با قیمت بالاتر بهتر ظاهر میشه.شرکت لدگاهن بیشترین صادراتش به اروپاست و اگر به وبسایتشون مراجعه کنید متوجه گواهی های کیفی و تنوع جنس بسیار بالا میشین ولی متاسفانه تو ایران مارک های مثل اچ جی بازار رو در اختیار دارن و مشتری هم قانع نمیشه حتی یکبار به عنوان نمونه مصرف بکنه.
    در ضمن لازم به ذکر هست در حال مذاکرات با شرکت اچ جی هستیم و به زودی قرار هست محصولات این شرکت رو هم وارد کنیم تا مصرف کنندگانی که با این مارک قرابت بیشتری دارن هم بتونن خریداری کنن ولی به این دوستان هم پیشنهاد میکنم برای یکبار هم شده از مارک لدگاهن خریداری بکنن و متوجه کیفیت این مارک بشن.
    امیدوارم بحث های مطرح شده باعث سوء تعبیر و یا ناراحتی هیچ یک از عزیزان نشه و حرفایی که گفته شد رو به عنوان یک حرف دوستانه فرض بکنن
    موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

5. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

MD_ENG (01-05-2016),rohallah_t (01-04-2016)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,350 بار در 606 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rohallah_t نمایش پست ها
    جناب جباری مطمئنا led های 30 تومانی در 3 ماه زیر تابش نور خورشید افت کیفیت نور و بعضا قطع شدن پایه ها خودش رو نشان خواهد داد!!! این مورد رو شما که تجربه ی کار دارید باید بخوبی بدونید!!!

لطفا مدل 120 تومانی را هم موجود کنید!!! چون میدونم مدل 180 تومانی برابر چه چیپ هایی میشود و برای ما مصرف خاصی نداره!!!
    ما از قضا در بدو واردات مارکی آوردیم به قیمت 40 تومان میفروختیم و حدود دو سال پیش مورد استفاده قرار گرفت و باور کنین تا به امروز یک عدد ریزش یا خرابی نداشته!تنها مشکلی که داشتن شدت نور و زاویه دید پایین بود.البته منکر بی کیفیتی بعضی از مارک ها نمیشم که باز هم اونا هم بیشتر مشکل به پایه برمیگرده و بدنه صحیح و سالم میمونه
    برای جنس 120 هزار تومانی اگر لازم دارین با رعایت حداقل 20 بسته باید سفارشی بخریم.متاسفانه این قیمت بسیار کم مصرف هست و نمیشه تعداد زیادی خرید و چند باری که خریداری شده سفارشی بوده.
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

مدیر انجمن agraphic آواتار ها
    تشکر شده 130 بار در 92 پست
    من این جنس رو استفاده نکردم ولی اینجا این مارک پره و قیمتش همین حدود 110-120 هستش.در این حدی که شما میگی نیست.فقط یکمی رنگ سفیدش یکم سفیدتر میزنه که اونم قیمتش چون بالاتره بازم منطقی نیست.من خودم کلی مارک استفاده کردم.از اورلایت و اچ جی بگیر تا LEDGuhon که مهندس میاره و واقعا به یقین میگم با این قیمت خیلی عالیه.اچ جی که داره پول معروفیش رو میخوره و اصلا نمیشه روش حساب کرد و یکبار جنسش خیلی خوبه و یه بار خیلی افتضاح.اورلایت و این یکی ها هم اصلش که خیلی بالاست قیمتش و یه مدل هم داره 120 تومنه که اونم در همین حد هست.
    به عنوان یه پیشنهاد همکارانه وقتی از یه جنسی راضی بودی و دیدی مشکل نداره دنبال عوض کردنش نباش مگه اینکه توش خرابی ببینی و ازش دلزده بشی یا قیمتش خیلی بالا بره و نتونی بخری.من خودم یکسال تمام اچ جی خریدم و ازش راضی بودم ولی یه سری خیلی خرابی داشت و آبروم رفت.رنگ سفیدش که از اول خراب بود و رنگش میپرید.بعد اون به طور اتفاقی با محصولات مهندس جباری آشنا شدم و نمونه گرفتم و الان حدود 1.5 سالی هست ازش خرید دارم و واقعا ازش راضیم.شما هم میخوای کارات همیشه خوب در بیاد همین جنس رو بزن مخصوصا اوالش رو و من تضمین میکنم نگرانش دیگه نباش.

مخلص همه همکارا
    یا علی

8. کاربران زیر از این پست مفید agraphic تشکر نموده اند:

MD_ENG (01-05-2016)

کاربر تازه وارد venos آواتار ها
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سلام..
    من هم به پشتیبانه صداقت جناب مهندس از همین مارک استاده میکنم..
    اما متاسفانه فروشگاه مدل سفید کلاهی رو نداره.چند وقت هم صبر کردم اما موجود نشد و مشتری بنده تابلو سفید خاسته..ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند و یک مارک درجه یک برای سفید معرفی کنند..

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش