نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ledهای رنگ سفید فروشگاه

کاربر عادی taskoh آواتار ها
    تشکر شده 9 بار در 4 پست

Icon9 ledهای رنگ سفید فروشگاه

سلام
    خسته نباشید
    راستش من حدود یکساله که از ال ای دی های فروشگاه استفاده میکنم....اما متاسفانه رنگ سفید اصلا راضی نیستم...بعد حدود شش ماه رنگش میپره...خیلی کم نور میشه
    درصورتیکه من با روش سری و موازی کار میکنم و برای هر دسته ستایی از رنگ سفید یه مقاومت 330 میذارم...
    اما متاسفانه رنگ سفید کم نور میشه
    یه پیشنهاد هم براتون داشتم...خاهشا دیگه ال ای دی اچ جی تو فروشگاه نفروشین....آخرینباری که گرفتم آبرومو برد...خییییییییییییییییییی یییییلی داغونه...دلتون میاد ال ای دی گاون

کاربر عادی rohallah_t آواتار ها
    تشکر شده 54 بار در 44 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط taskoh نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    راستش من حدود یکساله که از ال ای دی های فروشگاه استفاده میکنم....اما متاسفانه رنگ سفید اصلا راضی نیستم...بعد حدود شش ماه رنگش میپره...خیلی کم نور میشه
    درصورتیکه من با روش سری و موازی کار میکنم و برای هر دسته ستایی از رنگ سفید یه مقاومت 330 میذارم...
    یه پیشنهاد هم براتون داشتم...خاهشا دیگه ال ای دی اچ جی تو فروشگاه نفروشین....آخرینباری که گرفتم آبرومو برد...خییییییییییییییییییی یییییلی داغونه...دلتون میاد ال ای دی گاون
    سلام و عرض ادب

دقیقا همین مشکل رو با ال ای دی های کلاهی سفید مارک HG داشتم! کلا ذات کلاهی سفید همینه متاسفانه و مخصوص برند خاصی نمیشود! پیشنهاد میکنم برای رنگ سفید حتما از مدل اوال فروشگاه استفاده فرمایید! کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارد!
    ویرایش توسط rohallah_t : 04-20-2016 در ساعت 10:01 PM
    [SIZE=1]طراحی و ساخت تابلوهای ثابت ( بالاترین تراکم + فلاشر حرفه ایی با ریموت کنترل )
    نازلترین قیمت ( هر پیکسل LED فقط 250تومان) + ارسال با پست تیپاکس به سراسر جمهوری اسلامی ایران
    استفاده از مرغوبترین LED ها و تجهیزات ساخت کشور تایوان
    3 سال گارانتی LED ها[/SIZE]

3. کاربران زیر از این پست مفید rohallah_t تشکر نموده اند:

LightIran (04-20-2016)

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,454 بار در 643 پست
    سلام
    خسته نباشید
    سلام
    از نوع کلاهی اگر استفاده کنین که متاسفانه این مشکل بله وجود داره و دلیل اینکه الان کلاهی داخل فروشگاه وجود نداره همینه و البته این مشکل برای تمامی مارک ها وجود داره و فقط منحصر به مارک خاصی نیست.
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

5. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر کرده اند:

MASK2000 (04-21-2016),MD_ENG (04-23-2016),rohallah_t (04-21-2016)

کاربر عادی MASK2000 آواتار ها
    تشکر شده 44 بار در 36 پست
    سلام ولی اوال این نوع ال ای دی ها خدایش حرف نداره
    برای اختلاف قیمت ناچیزی کیفیت کار بالا بریید

7. کاربران زیر از این پست مفید MASK2000 تشکر کرده اند:

MD_ENG (04-23-2016),rohallah_t (04-21-2016)

تشکر شده 9 بار در 4 پست
    سلام
    اتفاقا من تا الان فقط اوال کار کردم اصلا سمت کلاهی نرفتم....اوال رنگ سفید بعد مدتی (حدودا شش ماه) رنگش میپره...کم نور میشه...البته نه به شدت کلاهی ولی خب...
    ولی رنگ سبز حرف نداره

سلام
    اتفاقا من تا الان فقط اوال کار کردم اصلا سمت کلاهی نرفتم....اوال رنگ سفید بعد مدتی (حدودا شش ماه) رنگش میپره...کم نور میشه...البته نه به شدت کلاهی ولی خب...
    ولی رنگ سبز حرف نداره
    رنگ سفید به گرما حساسیت داره.تا الان تمام تابلوهاتون مشکل داشته یا فقط بعضی هاش؟در ضمن اتصالات کار هم خیلی مهم هستن.اگر تابلو در دسترس هست حتما ولتاژ دو سر دسته ها رو با همون آداپتور و سیم کشی بررسی کنین.متاسفانه سیم هایی که در بازار هستن مس خالص نیستن و بعد از یک مدت مقاومتشون بالاتر از حد میره.این موارد رو بررسی کنین و نتیجه رو اعلام کنین

تشکر شده 9 بار در 4 پست
    من تویه یک تابلو از همه رنگ ها هم استفاده کردم ولی فقط رنگ سفید بینشون کم نور شده...رنگ سبز و رنگ قرمز و آبی پرنور هستن و فقط سفید کم نور....اگه به مقاومت سیم ربط داشت که باید بقیه رنگ ها هم کم نور میشد....در هر صورت ممنون

من تویه یک تابلو از همه رنگ ها هم استفاده کردم ولی فقط رنگ سفید بینشون کم نور شده...رنگ سبز و رنگ قرمز و آبی پرنور هستن و فقط سفید کم نور....اگه به مقاومت سیم ربط داشت که باید بقیه رنگ ها هم کم نور میشد....در هر صورت ممنون
    در بین رنگ های ال ای دی رنگ های سفید،بنفش و صورتی فقط به حرارت حساس هستن و مابقی هیچ مشکلی ندارن چون فقط در این سه رنگ از فسفر یا فیلتر استفاده شده و مابقی چیپ رنگی هستن.احتمال زیاد هم مشکل از حرارت باشه چون خیلی ها از جمله تابلوسازی خودمون از همین جنس استفاده میکنن و مشکلی ندارن.البته بعضیا هم هستن که مشکل داشتن که معمولا به دلیل شرایط محیطی بوده تا مشکلات خود جنس.
    موفق باشید

12. کاربران زیر از این پست مفید LightIran تشکر نموده اند:

kakavand2000 (05-01-2016)

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش