نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: LED شیشه ای (هایبرایت) - لیزری

کاربر تازه وارد gold hunter آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست

جدید LED شیشه ای (هایبرایت) - لیزری

با عرض سلام خدمت دوستان
    چند وقت پیش پشت شیشه مغازه ای تابلو بسیار پر نوری دیدم که توجه منو خیلی جلب کرد بعد از تحقیق متوجه شدم که از led هایبرایت استفاده کرده من هم تعداد زیادی از این led تهیه کردم و با نوع قرمزش تابلویی هم ساختم ولی جواب نداد
    مشکل جریان بالای این led هاست مخصوصا رنگ قرمز اون با دو تا باطری قلمی 256 میلی آمپر جریان کشی داره تقریبا هر مقاومتی که با led های تابلو سری کردم داغ می کرد
    از دوستان و همکارانی که با این نوع led کار کردن خواهش می کنم راهنمایی کنن .
    با تشکر

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,362 بار در 612 پست
    سلام
    دوست عزیز تابلو با باتری مشخصا دردسر داره.از آداپتور استفاده کنید تا دچار مشکلات کمبود جریان نشید
    موفق باشید
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

کاربر تازه وارد gold hunter آواتار ها
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط LightIran نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز تابلو با باتری مشخصا دردسر داره.از آداپتور استفاده کنید تا دچار مشکلات کمبود جریان نشید
    موفق باشید
    با سلام مجدد خدمت دوستان گرامی
    با تشکر از شما استاد عزیز ، منو ببخشید ظاهرا مطلب رو درست بیان نکردم من از منبع تغذیه سوئیچینگ برای این کار استفاده می کنم و در این مورد خاص برای بررسی و آزمایش عمل کرد دیود از دو باطری قلمی و یک عدد دیود خارج از تابلو استفاده کردم .
    اگر لطفی بکنید و از تفاوت نحوه استفاده از led هایبرایت و کلاهی و محاسبه مقاومت برای نوع هایبرایت توضیح بدید از شما بی نهایت سپاسگزار می شم

مدیریت سایت LightIran آواتار ها
    تشکر شده 1,362 بار در 612 پست
    از لحاظ ولتاژ و جریان بین هایبرایت و اوال یا کلاهی فرقی وجود نداره و محاسباتشون عین هم هست و تنها موردی که فرق داره شکل بدنه ست که در نوع هایبرایت نور با زاویه بسیار محدودتری منتشر میشه که در نتیجه نور شدیدتری در اون زاویه داره و بیشتر برای سیستم هایی که صرفا هدف اطلاع رسانی و اعلام هست استفاده میشه مثل چراغ های دستگاه ها و امثال اینها.در نوع اوال ولی زاویه گسترده تر هست و برای کاربرد نمایش و ایجاد پیوستگی بکار میره مثل تابلو روان یا تابلو ثابت و نمایشگرها
    You can if you want!Trust Me
    تنها غیرممکن غیرممکن است پس تلاش کنید!

باز و بسته کردن مجوز های ارسال و ویرایش