با سلام خدمت دوستان و کاربران گرامی
شاید شما هم جزو افراد پرمشغله ای هستید که فرصت روشن کردن کامپیوتر خودتان را ندارید و یا همیشه به کامپیوتر دسترسی ندارید و شاید حتی حوصله ای برای اینکار در کامپیوتر نداشته باشید ولی دوست داشتید امکانی بود که به راحتی در انجمن سوال بپرسید، به سوالات دیگران پاسخ دهید و جستجو کنید!
اگر از طریق مرورگر گوشی خود به آدرس انجمن مراجعه نمائید صفحه ای مناسب گوشی های موبایل مشاهده خواهید نمود. این صفحه تا حد لزوم امکان دسترسی به بخش های گوناگون را فراهم می آورد ولی باز هم امکان دسترسی به بسیاری بخش ها موجود نیست و یا به سختی امکان پذیر است.
امروز و بعد از چند روز فعالیت توانستیم امکان استفاده از نرم افزار مرور انجمن Tapatalk را به انجمن خود بیافزاییم. نرم افزار Tapatalk مجموعه ای ابزارهای ساده، در دسترس و کارآمد است که جهت دسترسی به بخش های گوناگون انجمن را فراهم می آورد.
این نرم افزار با دارا بودن گزینه های در دسترس و همینطور سرعت بالای دسترسی حتی با اینترنت موبایل ایران دسترسی به انجمن را از طریق موبایل در هر نقطه امکان پذیر و آسان می نماید. نحوه استفاده و بهره مندی از این نرم افزار بسیار ساده و آسان است و تنها کافی است این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب نموده و استفاده نمائید. به پیام های خصوصی خود پاسخ دهید و آخرین ارسالات را مشاهده نمائید. از نوشته های دیگران تشکر نمائید و بسیاری امکان ریز و درشت دیگر!در آموزش زیر می توانید با نحوه بهره گیری از این نرم افزار به خوبی آشنا شوید:

امیدواریم از این امکان جدید به خوبی بهره مند گشته و استفاده ببرید!
با آرزوی موفقیت - انجمن تخصصی لایت ایران